Witold Paszt nie pojawił się w finale ostatniej edycji "The Voice Senior". Przyczyną jego nieobecności były problemy zdrowotne, o czym poinformowało zarówno TVP, jak i sam zainteresowany. Pojawiły się plotki, że nie zobaczymy go też w fotelu jurora w następnej edycji w już jakiś czas temu ruszyły poszukiwania jego następcy.

Gwiazdy we wzruszających słowach żegnają Witolda Paszta

Od dłuższego czasu jest dość głośno o stanie zdrowia Witolda Paszta. Od kilku dni na ten temat obszernie rozpisują się media.

Fani Witolda Paszta nie spodziewali się jednak aż tak smutnej wiadomości. 18 lutego 2022 roku mężczyzna odszedł do wieczności.

Bliscy i fani Witolda Paszta do końca wierzyli, że mężczyzna wróci do zdrowia. Paszt aż trzy razy był zarażony koronawirusem.

Łzy same cisną się do oczu

Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, że Witold Paszt mierzy się z ciężką chorobą. Nie wiadomo jednak, co było przyczyną jego śmierci.

Wiele gwiazd, które na przestrzeni lat pracowały z Witoldem Paszta, opublikowało wzruszające pożegnania. Łzy same cisną się do oczu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze