Media obiegła informacja, na temat apelu wygłoszonego przez ojca Oliwii. Kolejna już doba poszukiwań zaginionych kobiet nie przyniosła żadnych rezultatów.

Trwają poszukiwania. Zrozpaczony mąż i ojciec apeluje o pomoc na mediach społecznościowych

W akcję poszukiwawczą zaginionych kobiet włączyli się mieszkańcy Częstochowy, o 9:00 rano. Stało się to na wyraźną prośbę ojca Oliwii. Wygłosił on także bardzo przejmujący apel na temat poszukiwań - (...) W tej chwili chciałbym skupić się JEDYNIE na poszukiwaniach Dziewczyn, mojej JEDYNEJ, ukochanej Córki, a czas odgrywa tu ogromną rolę. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc prosimy o kontakt e-mailowy na skrzynkę zaginienicalapolska@gmail.com. Każda informacja jest na wagę złota i może okazać się kluczowa dla Organów Śledczych. (...)

Z facebookowego posta wynika, że dzisiaj, 18 lutego o godzinie 9:00 rozpoczęły się poszukiwania na obszarze Rodzinnych Ogródków Działkowych "Przyjaźń", znajdujących się przy ulicy Gronowej. Pan Marek zaznaczył w poście, że poszukiwania jego córki Oliwii Wieczorek, oraz Aleksandry Wieczorek spędzają sen z Powiek całej Polski, jednak prosi media o uszanowanie podjętej przez niego decyzji odnośnie udzielania wywiadów.

Przypomnijmy, że 17 lutego w czwartek minęły cztery tygodnie od kiedy wszczęto poszukiwania zaginionych Oliwii Wieczorek i Aleksandry Wieczorek. Pan Marek przyznał, że krążące o nim i jego rodzinie spekulacje i oskarżenia są dla nich krzywdzące.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Piotr Semka podzielił się swoimi doświadczeniami ze śpiączki. Obok jego słów nie da się przejść obojętnie

Zerknij tutaj: Hanna Gucwińska nie mogła odwiedzić miejsca spoczynku ukochanego męża. Zabrakło jej również na pogrzebie

Nie przegap: Wiele osób nie kryje obaw. Czy faktycznie dwie z przepowiedni Baby Wangi na 2022 rok stają się faktem na naszych oczach