Jak przypomina portal "Pomponik", Agnieszka Litwin od wielu lat związna jest z kabaretem Jurki. Jakiś czas temu poinformowała swoich fanów, że przyszło jej toczyć walkę o swoje życie, po tym, jak wykryto u niej chorobę nowotworową. Gwiazda Jurków poddała się operacji usunięcia guza. Ostatnio znów trafiła do szpitala.

Walka Agniszki Litwin

Choć swoimi występami na scenie Agnieszka Litwin bawiła miliony rodaków, życie przygotowało dla niej mało zabawny scenariusz. Niedawno artystka kabaretowa usłyszała przykrą diagnozę - rak piersi. Niezbędne było natychmiastowe podjęci odpowiedniego leczenia. Litwin nie traci nadziei na to, że jej historia będzie miała szczęśliwe zakończenie.

Przy okazji własnej choroby, artystka zaapelowała do wszystkich swoich fanów, aby nie zaniedbywali regularnych badań profilaktycznych, bo to może uchronić przed najgorszym. Lekarze od lat powtarzają, że im wcześniej wykryta zmiana, tym większe szanse na całkowite wylecznie i długie życie.

Agnieszka Litwin jest już po operacji usunięcia guza. Choć wszyscy myśleli, że najgorsze jest już za nią, artystka kabaretowa ponownie trafiła do szpitala. Konieczne okazało się przeprowadzenie kolejnego zabiegu. Na szczęście gwiazda Jurków nie traci optymizmu.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że jest już po zabiegu i podziekowała za ogromne wyrazy wsparcia, jakie dostała od swoich fanów. W dalszym ciągu artystka nie traci dobrego samopoczucia i nadziei, że wszystko będzie dobrze.

Pani Agnieszce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i liczymy na okazję, by znów zobaczyć ją na scenie.

To też może cię zainteresować: Danuta Martyniuk pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem. Miała ku temu ważny powód

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: "Królowe życia" wywołują wiele emocji. Chodzi nie tylko o zmiany w nowym sezonie. Mocno oberwało się Dagmarze Kaźmierskiej

O tym się mówi: Urzędnicy zyskają możliwość prześwietlania naszych kont bankowych. Eksperci mówią o niebezpiecznym "wyłomie w prawie"