Jak podaje portal "Jastrząb Post", wnuczka Danuty i Zenka Martyniuków obchodziła swoje trzecie urodziny. W tym wyjątkowym dniu nie mogło przy dziewczynce zabraknąć zapatrzonych w nią dziadków. Dumna babcia zamieściła najnowsze zdjęcie z wnuczką. Aż trudno uwierzyć, jak Laura wyrosła!

Martyniukowie świętowali urodziny wnuczki

Zenek Martyniuk jest jedną z bardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki disco polo. Pojawia się na wielkich imprezach, takich jak choćby Sylwester Marzeń organizowany przez TVP. Szczęście dopisuje mu również w życiu prywatnym. Od trzech dekad jest szczęśliwym mężem Danuty Martyniuk, z którą doczekał się syna. Od trzech lat jest też dumnym dziadkiem Laury.

Sielankę rodziny burzy jednak to, że Daniel Martyniuk ma na swoim koncie sporo wyskoków, w tym poważne zatargi z prawem, które już kilkukrotnie doprowadziły go przed oblicze sądu. Jedynak Martyniuków ma też za sobą rozwód, po którym mało przychylnie wypowiadał się o swojej byłej partnerce.

Swoje trzy grosze w tej sprawie dorzuciła też sama Danuta Martyniuk, która również nie szczędziła byłej synowej przykrości. Wygląda jednak na to, że Martyniukom udało się porozumieć z byłą synową, bo wszyscy świętowali trzecie już urodziny Laury.

Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości
Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości
Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomo

Prezent od dziadków

Jeszcze przed urodzinami Lury, Zenek Martyniuk zdradził, co przygotował dla swojej wnuczki. Opowiedział o tym w rozmowie z magazynem "Świat i ludzie". "Pojedziemy do Eweliny z moją żoną i Danielem. Będzie kameralne przyjęcie. Zawiozę jej mnóstwo zabawek, sukieneczek, książeczek" - mówił król disco polo.

Dumna babcia zamieściła na profilu w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie, dzięki któremu możemy zobaczyć, jak zmieniła się wnuczka Martyniuków. Trzeba przyznać, że Laura to już duża dziewczynka, zresztą zobaczcie sami!

Małej solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego.

To też może cię zainteresować: Nie milkną plotki o romansie Mikołaja Roznerskiego i Anny Głogowskiej. Czy tancerka właśnie potwierdziła, że są razem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Para prezydencka ma powody do świętowania. To jeden z najpiękniejszych dni w życiu Agaty i Andrzeja Dudów

O tym się mówi: Urzędnicy zyskają możliwość prześwietlania naszych kont bankowych. Eksperci mówią o niebezpiecznym "wyłomie w prawie"