Funkcjonariusze policji z Częstochowy wszczęli pilne poszukiwania matki i córki. Aleksandra i Oliwia Wieczorek zaginęły w minionym tygodniu.

Policja z Częstochowy apeluje o pomoc w poszukiwaniach

źródło: Wiadomości Gazeta.Pl

Służby poszukiwawcze z Częstochowy umieściły w sieci wizerunki zaginionych, apelując o szybką pomoc.

Kobiety zaginęły nocą z 10 na 11 lutego. Widziane były podróżujące samochodem osobowym Ford Focus o numerze rejestracyjnym SC1836F.

Zaginiona Aleksandra Wieczorek ma 45 lat, a jej córka Olivia Wieczorek ma lat 15. Obie z niewiadomych przyczyn oddaliły się z miejsca zamieszkania, którym jest budynek przy ulicy Bienia w Częstochowie.

Zaginione do teraz nie nawiązały żadnego kontaktu z nikim bliskim, ani znajomym. 45-latka widziana była ostatni raz w czwartek, 10 lutego przy ulicy Żyznej w Częstochowie.

Aleksandra Wieczorek jest średniej budowy ciała i ma 165 cm wzrostu. Jej ciemne włosy sięgają ramion, a jej oczy są także ciemne. W czasie zaginięcia mogła mieć na sobie kurtkę zimową w ciemnozielonym kolorze sięgającą kolan, a także ciemne spodnie. 15-latka ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała i ma długie, ciemnoblond włosy. Oczy ma koloru niebieskiego - Każdy, kto zna miejsce aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 997 lub 47 858 16 11 - apelują funkcjonariusze z Częstochowy.

O tym się mówi: Magdalena Narożna zaskoczyła fanów odważną metamorfozą. Nie przypomina samej siebie

Zerknij: Katarzyna Dowbor zdradziła, co myśli o wysokości swojej emerytury. Opowiedziała, co czuła, kiedy dostała pierwsze świadczenie