Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Magda Narożna jest jedną z tych gwiazd, które chętnie i odważnie eksperymentują ze swoim wyglądem. Mało kto się spodziewał, że liderka "Pięknych i młodych" zdecyduje się na taką fryzurę. Sprawdźcie sami!

Magda Narożna zachwyca odwagą

Magda Narożna jest wokalistką zespołu "Piękni i młodzi", który współtworzył również jej były mąż Dawid Narożny. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Pomimo licznych zapewnień, że rozpad ich małżeństwa nie będzie miał przełożenia na ich zespół, szybko stało się jasne, że ta dwójka nie jest w stanie ze sobą współpracować i Dawid został usunięty z grupy.

Narożna nie ukrywa, że rozwód z byłym mężem był najlepszą decyzją, jaką podjęła. Po rozstaniu wokalistka zdecydowała się skupić wyłącznie na własnym szczęści i robić to, co sprawia jej radość i przyjemność. Decyduje się również na rzeczy, na które wcześniej bała się pozwolić.

Ostatnio zdecydowała się na odważną zmianę fryzury. "Do Polski wracam w zupełnie innym wydaniu. Jak się wam podoba? Jedno jest pewne, warto było siedzieć parę godzin, by zobaczyć taki efekt końcowy" - napisała w mediach społecznościowych, dołączając do wpisu zdjęcie zaplecionych w warkoczyki włosów.

Potem mogliśmy ją zobaczyć w nieco bardziej eleganckim wydaniu. Magda zaprezentowała się w długiej, delikatnej sukience w kolorze jasnym kolorze i z połyskiem. Włosy zaplcione w warkocze upięła w imponujący fryzurę, co możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej. Tak wystrojona Narożna wybrała się na Balu Charytatywnym dla Tymoteusza Kamińskiego, zaledwie 3-miesięcznego chłopca, który walczy z SMA.

Jak wam się podoba Magda Narożna w takim wydaniu?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Dowbor zdradziła, co myśli o wysokości swojej emerytury. Opowiedziała, co czuła, kiedy dostała pierwsze świadczenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Polski Ład wyróżnił księży. Jako nieliczni nie muszą dopełniać ważnego obowiązku. O co dokładnie chodzi

O tym się mówi: Zenek Martyniuk zdecydował się rozwiać wszelkie wątpliwości. Już wiadomo, co dalej z jego małżeństwem