Joanna Moro postanowiła zażyć odpoczynku wraz z całą rodzinką. W tym celu wszyscy wyjechali w góry na narty. Aktorka opublikowała fotorelację z pysznej zabawy na stoku. Okazuje się, że jest jedną z wielu celebrytów, którzy zdecydowali się wyruszyć na urlop w góry.

Niesamowite widoki, rodzinka i morsowanie

Joanna Moro jest mocno zapracowana. Godne podziwu jest to, w jak sprawny sposób aktorka łączy obowiązki zawodowe, prowadzenie profilu na mediach społecznościowych i opiekę nad dziećmi. Jak widać po jej działaniach, rodzicielstwo nie musi oznaczać przeszkód w spełnianiu się zawodowym i robieniu kariery.

Fotorelacja z wyjazdu w góry pojawiła się na jej instagramowym profilu. Piękne plenery zachwyciły internautów, przenosząc ich w wyobraźni na stok. Aktorka pokazała także filmik, na którym zażywa morsowania, gdy do lodowatej wody wchodzi w bluzeczce z jednym ramiączkiem i z gołymi nogami.

Widać, jak kładzie się w tym stroju w śniegu i naciera się nim. Niewielu zdobyłoby się na tak odważny krok!

Nie jest to jedyny taki filmik, bo na innym celebrytka wychodzi z budynku hotelu "Czarny Potok" w szlafroku, pod którym ma jednoczęściowy strój kąpielowy. Także widać, jak bawi się białym puchem i kładzie się w świeżym, sypkim śniegu.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Adele nie traci czasu. Niedługo po jej rozwodzie pojawiły się znaczące plotki. O co chodzi

Zerknij: Były mąż Meghan Markle wciąż żywi do niej urazę. To smutne jak kobieta zakończyła to małżeństwo