Piosenkarka „Someone Like You” zaczęła spotykać się z Simonem Koneckim w 2011 roku, witając syna Angelo w 2012 roku. „To najpoważniejszy związek, w jakim kiedykolwiek byłam; mamy razem dziecko i razem mieszkamy” – powiedziała prasie w grudniu 2016 r. za pośrednictwem.

Adele nie traci czasu

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Para potwierdziła swoje małżeństwo w marcu 2017 r., ale związek był nietrwały, ponieważ para rozdzieliła się w kwietniu 2019 r., a Adele złożyła wniosek o rozwód. Źródła medialne twierdziły wówczas, że piosenkarka „Cold Shoulder” skupiła się na samodoskonaleniu po rozstaniu, w tym prowadzeniu zdrowszego stylu życia.

„Jej nie chodzi o utratę wagi” – powiedziało źródło. „Chce zachować zdrowie ze względu na syna i chociaż utrzymanie nowej rutyny treningowej było dla niej wyzwaniem, trzyma się tego”. Ich rozwód został sfinalizowany w marcu 2021 roku.

Początkowo informowano, że Adele i brytyjski raper Skepta wybrali się na „kilka randek” w październiku 2019 r., zaledwie miesiąc po tym, jak zdobywczyni Grammy złożyła wniosek o rozwód z Koneckim.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Gwiazda popu i grime MC podobno umawiali się cicho przez rok, zanim media przekazały, że sprawy „nagrzewają się” między nimi w październiku 2020 r. Niedługo potem Adele próbowała zdusić szepty o związku, twierdząc, że jest singlem na Instagramie.

Jednak para była widziana razem jeszcze w lipcu 2021 roku na zakupach w centrum handlowym na obrzeżach San Bernardino w Kalifornii. Żaden z nich nigdy nie potwierdził swojego związku.

O tym się mówi: Sędzia Anna Maria Wesołowska ostro do prezydenta Andrzeja Dudy. O co chodzi

Zerknij: Były mąż Meghan Markle wciąż żywi do niej urazę. To smutne jak kobieta zakończyła to małżeństwo