Pod fotorelacją pojawiło się dość sporo hejtu, na który artystka zareagowała...

Edyta Herbuś po odniesieniu sukcesu w produkcji "Jak pokochałam gangstera", postanowiła z ukochanym i jego córeczką wypocząć w górach.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Wybrali się do Karpacza, gdzie powstała zimowa fotorelacja. Niestety pod fotografiami internauci nie szczędzili przykrych uwag...

Edyta Herbuś reaguje na komentarze

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Edyta Herbuś postanowiła odnieść się do licznych komentarzy związanych z faktem, że artystka wciąż nie urodziła własnych dzieci. Pod zdjęciami tancerki z Karpacza, posypała się hala uwag i porad, że sama już powinna pomyśleć o potomstwie i dlaczego w ogóle jeszcze nie ma dzieci.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Na swoim instagramowym InstaStories artystka grzecznie i z klasą zwróciła uwagę internautom, że nie ma się o co martwić, że powinno się szanować czyjąś odmienność, że brak dzieci w jej przypadku nie wróży niczego złego i oznajmiła, że u niej jest wszystko w porządku.

Dodała, że należy pamiętać o tym, że ludzie bezdzietni także potrafią być szczęśliwi, a wszystko to powiedziała popijając zieloną herbatkę z gorącymi malinami - (...) Moi kochani, wszystkim, którzy martwią się o mój brak dzieci, tudzież dopytują się o moment ich pojawienia się, chciałam wam powiedzieć, że istnieje prawdopodobieństwo, że niektórzy ludzie żyjący poza schematami też są szczęśliwi (...)

Co o tym sądzicie? Czy Edycie się kiedyś odmieni?

O tym się mówi: Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II okazją do wspomnień. Z tą pamiątką po mężu już się nie rozstaje

Zerknij tutaj: Joanna Kurowska ma za sobą bardzo trudne chwile. Aktorka straciła niezwykle bliskie osoby

Nie przegap: Ważne informacje dla seniorów. Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie 14. emerytury