W mediach pojawiła się bardzo smutna wiadomość na temat Piotra Balickiego, który pracuje jako prezenter i dziennikarz w stacji TVN.

Jak się okazuje, kojarzony głównie z programem "Mali Giganci", czy "Twoja twarz brzmi znajomo" Piotr Balicki postanowił poinformować swoich znajomych, przyjaciół i fanów o w stanie swojego zdrowia.

Celebryta z TVN opublikował bardzo obszerne wyjaśnienia

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Piotr Balicki (@pio_bal)

Widzowie stacji TVN z pewnością wiedzą kim jest Piotr Balicki, a ci, którzy nie oglądają telewizji TVN, z pewnością usłyszą właśnie teraz o prezenterze. Okazuje się, że Piotr Balicki opublikował bardzo obszerny post informujący o swojej chorobie nowotworowej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Piotr Balicki (@pio_bal)

Siląc się na odrobinę humoru, porównał nowotwór do wilka, a swój organizm porównał do domu, do którego wkradł się ów zły wilk. Aktualnie, według informacji celebryty przebywa on na oddziale onkologicznym w Centrum Onkologii. Jak przyznał, obecnie jego domem jest szpitalna sala nr 2, gdzie przebywa i poddawany jest leczeniu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Piotr Balicki (@pio_bal)

Z użytej przez niego metaforę wynika, że pokonanie choroby nie będzie już łatwe ze względu na to, że zbyt późno zorientował się, że jest chory na raka - (...) A gdy wszedł do kuchni, potłukł naczynia. Schował się, a ja wstałem, żeby sprawdzić, co się stało. Było już trochę za późno. Bo wilk jest już na chacie, nie chce z niej wyjść, a ja zacząłem właśnie go gonić. Niestety skubaniec zna rozkład pomieszczeń i szybko się przemieszcza, a był podstępny i niesamowicie cichy. I tak pozostawił sporo sierści w różnych miejscach. Posprzątanie tego niestety nie jest już łatwe. (...)

Wzruszający post natychmiast został skomentowany przez ogromną grupę ludzi piszących słowa wsparcia i życzących mu siły w walce o zdrowie.

O tym się mówi: Marta Manowska apeluje o pilną pomóc. Nie ma czasu do stracenia. O co chodzi

Zerknij: Prezydent Andrzej Duda stanie przed trudnym wyborem. Zdanie Agaty Kornhauser-Dudy nie będzie bez znaczenia. O co chodzi