Wiele razy zdarza się tak, że artyści i celebryci wykorzystują swój wizerunek, rozpoznawalność i zasięgi ich profili na mediach społecznościowych w celach charytatywnych.

Wielokrotnie możemy zobaczyć, że ktoś znany za pośrednictwem instagramowego lub facebookowego profilu informuje o zbiórce pieniędzy na cel charytatywny, albo publikuje krótką informację i link do zbiórki.

Marta Manowska chce pomóc przyjaciółce sprzed lat

Gospodyni programu "Rolnik szuka żony", albo "Sanatorium miłości" Marta Manowska opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych bardzo pilny apel o pomoc dla swojej bliski znajomej, pani Ireny.

W szczegółowych słowach opisała historię ich znajomości i trudną sytuację kobiety. Okazuje się, że panie poznały się lata temu na Helu. Pani Irenka działała wówczas w budce parkingowej, a Marta Manowska zachwyciła się jej energią.

Ta znajomość przetrwała do teraz, a bardzo złą wiadomością jest to, że wnuk pani Ireny jest bardzo ciężko chory.

Marta Manowska podjęła decyzję o pomocy pani Irenie w ocaleniu życia jej wnuka Cypriana - (...) W tamtym roku, gdy zadzwoniłam w nocy, że „jadę na Hel” ubrała się i pobiegła zarezerwować mi miejsce do spania. W tamtym roku staliśmy cała rodzina i zachęcaliśmy do parkowania na najlepszym parkingu w całym Helu. Parkingu Irenka. W tym roku Ona, ktora robi wszystko dla wszystkich, i Jej rodzina potrzebują pomocy. Cyprian, wnuk Irenki, wymaga kolejnych badań w Niemczech i dalszej rehabilitacji. Ja pomogę. Jeśli mogę Was o to prosić pomóżcie też. #dziekuje https://www.siepomaga.pl/cyprian Link zostawię w bio i w stories - pisała na Instgramie.

O tym się mówi: Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała niesamowite zdjęcie. Fani nie mogą wyjść z podziwu

Zerknij: Niepokojące doniesienia o Elżbiecie Dmoch. Sąsiedzi gwiazdy 2 plus 1 alarmują o jej poważnych problemach