Nie ulega wątpliwości, że Anetę Zając kojarzymy głównie z serialu "Pierwsza miłość". To urocza, uśmiechnięta i inteligentna blondynka, która natychmiast zdobyła serca widzów.

Aneta Zając dojrzewała wraz z serialową Marysią. Obie mocno się zmieniły!

Aneta Zając, wcielając się w postać Marysi, mocno się z nią utożsamiając, nadała tej postaci najwyraźniej dużo z siebie.

Grając jednocześnie przez wiele lat na "Planie pierwszej miłości", dojrzewała wraz z postacią, którą grała. Pracę w "Pierwszej miłości" bardzo dobrze połączyła z rolą mamy, w którą się stała w trakcie pracy w serialu. Aż ciężko uwierzyć w to, za jej dwóch synów Robert i Michał, którzy są bliźniętami, niedługo obchodzić będą już w swoje 11 urodziny.

Aktorka jest również inspiratorką jednej z najmocniej widocznych i widowiskowych metamorfoz poprzednich lat. Najwyraźniej nagle sobie uświadomiła, iż potrzebuje przetransformować swoją budowę ciała.

Zadecydowała się na zawalczenie o szczupłą sylwetkę, gubiąc dodatkowe kilogramy po ciąży i pozbywając się nadmiaru centymetrów ze swoich pięknych krągłości. Intensywnie rozpoczęła pracę nad figurą, ćwicząc i wprowadzając do swojego życia odpowiednią dietę służącą gubieniu zbędnych centymetrów.

Efekt finalny jest oszałamiający, a sama aktorka wprost promienieje szczęściem i zadowoleniem z siebie. Chwali się teraz na mediach społecznościowych filigranową kibicią i blond czupryną, która mocno ostatnio się wydłużyła!

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński podsumowuje efekty polskiego ładu. Czy zapowiedziane decyzje dotkną polityków prawa i sprawiedliwości

Zerknij: Anna Mucha pokazała się na ściance z ukochanym. To ich pierwsze publiczne wspólne wystąpienie