Siostra Łucja razem z Hiacyntą i Franciszkiem była świadkiem objawień fatimskich, jakie następnie zostały dopuszczone przez Kościół. Siostra zakonna zmarła w 2005 roku, lecz zostawiła po sobie mnóstwo spisanych wizji.

Kobieta opowiadała je mnichowi, jedynej z niewielu osób, z jakimi miała możność mieć kontakt.

Jedno z proroctw siostry Łucji tyczy się wybuchu wojny. Wedle jej przepowiedni, początek wojny związany będzie z użyciem broni jądrowej

Według wieszczki wiele krajów ucierpi, Niemcy znikną pod wodą, podobnie jak Dania i Holandia. Według słów Łucji ucierpieć ma także Francja, która będzie oglądała płonący Paryż. Nadciągające zdarzenia zmienić mają oblicze ziemi i zmusić do działania wszystkich mieszkańców Ziemi. Jedni będą działać z powodu wojny, inni natomiast będą musieli wziąć się do roboty przez klęski żywiołowe, a także skutki wybuchu bomby jądrowej.

Amerykanie nie zechcą otwarcie mieszać się w wojnę, jednak widząc, co wyprawiają Chińczycy, będą życzyć Rosji triumfu. Niemcy zaangażują USA w wojnę w roli sojusznika atlantyckiego.

Według wieszczki Niemcy zechcą zagarnąć Polskę pod okupację. W osobistej wrogości nie zauważą nawet, iż symbioza Zachodu i reszty świata będzie po stronie Rosji - przewidziała zakonnica.

W przepowiedni siostry Łucji Polska stanie się potęgą: kraina nie tylko przetrzyma kataklizm, lecz w głównej mierze stanie się kreatorem nowej Europy i jej wyglądu.

Polska tym razem ma ocaleć i stać się wyłącznym krajem, który wyjdzie ze światowego kataklizmu w roli kraju potężniejszego, silniejszego i wspanialszego. Od tego będzie zależeć przyszłość Europy. W nim rozpocznie się odnowa świata, poprzez system, który będzie tworzył, poprzez nowe prawa, zgodnie z prawem Bożym. Polska wprowadzi w swoje granice Boże prawo, bo doświadczyła krzywd, niesprawiedliwości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa dla wszystkich narodów świata i będzie matką dla swoich dzieci. Nikogo nie odrzuci, nikogo nie potępi, ale przyjmie - miała pisać Lucia dos Santos.

O tym się mówi: Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" stawiła czoła trudnym chwilom. Co się stało

Zerknij: Doniesienia o romansie księcia Williama powracają do sieci. Ekspert twierdzi, że ma twarde dowody. O co chodzi