Ujmująca blond piękność, zdobyła rozpoznawalność, wcielając się w postać Kasi w serialu "13 posterunek".

Aktorka stała się wówczas jedną z najważniejszych celebrytek szklanego ekranu, niemniej jednak, w następnej kolejności przestała się nagle pojawiać w telewizji. Obecnie popularność w Internecie zdobywają córki Aleksandry Woźniak.

Czy córki aktorki będą bardziej popularne, niż ich sławna mama?

Aleksandra Woźniak w 2004 roku stała się mamą sióstr bliźniaczych: Anny i Julii. Następna rola zmieniła radykalnie życie serialowej Kasi, która zdecydowała się skoncentrować na rodzinnych sprawach.

"Moim najważniejszym dorobkiem w życiu są moje córki, a macierzyństwo to moja najważniejsza rola. Jestem w bardzo dobrym okresie mojego życia" - opowiadała w wywiadzie mediami.

Nikt zbytnio nie interesował się tematem córek Aleksandry Woźniak, jednak one same najwyraźniej same zadbały o to, aby zdobyć popularność w odpowiednich dla siebie kręgach na mediach społecznościowych.

Ania prym wiedzie na platformie TikTok odznaczając się mroczną stylizacją i przynależnością do osób interesujących się wiedźmami.

@fingerchipz

someone said this song is about a lesbian couple having period s3x and i cant stop thinking about it

♬ The Red Means I Love You on Spotify - Madds Buckley

Julia natomiast dumnie pręży swoje wdzięki na Instagramie, ubrana w zbyt ciasne ciuszki. Ewidentnie para się branżą beauty, co widać po stylizacji i bardzo widocznym makijażu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez julka (@juliawozniak__)

Czy młode panny zapragną pójść w ślady swojej mamy? Miejmy nadzieję, że wybiorą jedną z maminych dróg, by w razie potrzeby mogły zwrócić się do mamy o pomoc, czy poradę.

O tym się mówi: Z życia wzięte. Rodzina mojej żony namówiła mnie, żebym ochrzcił nasze dziecko. Zgodziłem się, nie mając pojęcia, co nastąpi potem

Zerknij: Szymon Hołownia został niedawno po raz drugi tatą. Nie kryje dumy z nowego członka rodziny. Przy okazji podpadł żonie. W jaki sposób