Jak przypomina portal "Super Express", Szymon Hołownia został po raz drugi tatą. Niedawno wspólnie z żoną Urszulą, powitali na świecie córeczkę - Elżbietę Wandę. Świeżo upieczeni rodzice opiekują się maluszkiem. Lider ruchu Polska 2050 jest niezwykle szczęśliwy i dumny. Postanowił nawet zaryzykować gniew żony i zamieścił w sieci zdjęcie ukochanej z córeczką.

Dumny tata

Szymon Hołownia i jego żona Urszula przed kilkoma dniami powitali na świecie swoje drugie dziecko. Lider ruchu Polska 2050 od razu podzielił się radosną nowiną, publikując zdjęcie żony i nowonarodzonego maleństwa. "Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił" - napisał pod zdjęciem, dziękując wszystkim za ciepłe słowa.

Poprosił też o danie ich rodzinie chwili na to, aby mogli nacieszyć się pierwszymi wspólnymi dniami. Zapewnił, że postara się wrócić do aktywności tak szybko, jak tylko się da. Pierwsze emocje już opadły, ale Szymon Hołownia wciąż nie może nacieszyć się powiększoną rodziną. Nie może się też nadziwić wynalazkami związanymi z opieką nad noworodkami.

Szczególnie mocno do gustu Hołowni przypadł wyparzacz do butelek. Nie mógł też się nachwalić swojej żony, która choć ma pełne ręce roboty i wciąż dochodzi do siebie, daje wiele miłości obu swoim córeczkom. Sam Szymon Hołownia mocno angażuje się w opiekę nad swoimi paniami.

"Ps. Ula BARDZO nie lubi wrzucania jej zdjęć, ale zaryzykuję, bo w tym zalewie zła, każdy moment czystego piękna i dobra jest na wagę złota…" - napisał pod przepięknym zdjęciem, które zachwyciło wielu obserwujących polityka fanów.

Myślicie, że pani Urszula będzie miała mężowi za złe udostępnienie tego zdjęcia?

To też może cię zainteresować: Niż Ida zwiastuje poważne kłopoty w pogodzie. Polska spodziewa się czegoś więcej, niż burze śnieżne i wichury

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Igor Krawczyk źle znosi kontakty z Ewą Krawczyk. Nasiliły się jego kłopoty zdrowotne. Co się mu stało

O tym się mówi: Na jaw wyszły kolejne fakty o Przemku Kossakowskim i Martynie Wojciechowskiej. Czy podróżnik żałuje rozstania