W ostatnim czasie przyzwolił sobie na skomentowanie Nowego Ładu, czymże spowodował „burzę” w środkach masowego przekazu.

Niemniej jednak najcenniejszym dla prezentera jest wciąż zdrowie, co niejednokrotnie akcentuje w osobistych wypowiedziach. Obecnie gwiazda Polsatu komentuje kondycję polskiej służby zdrowia.

Zygmunt Chajzer odważnie o rezultatach nowego polskiego ładu i nie tylko

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Edyta (@edka.kredka)

Popularny prezenter telewizyjny był zmuszony do skorzystania ze wsparcie medyków po tym, gdy na typowej obserwacji stwierdzono na jego nerce zgrubienie, które wymagało błyskawicznej procedury medycznej.

Na szczęście załodze medycznej szpitala udało się polepszyć kondycję zdrowia chorego, zabieg przeszedł szczęśliwie i nie wystąpiły po nim wcale powikłania.

Zygmunt Chajzer (67 l.) najuprzejmiej jest wdzięczny jednakowoż własnemu synowi - Filipowi Chajzerowi, który skłonił go do konsultacji. Bez nich w ogóle by nie wiedział, że coś niedobrego dzieje się w jego organizmie. Guz przecież nie powodował u prezentera jakichkolwiek objawów chorobowych. Zasadniczo nic mu przedtem nie dolegało. Filip intensywnie namawiał ojca na wizytę. Gdyby nie to, prawdopodobnie długo nie wiedzieliby, iż cokolwiek dzieje się w jego organizmie, jak oznajmił prezenter.

Zygmunt Chajzer cieszący się popularnością w szczególności z radia i telewizji z zapałem mówi w rozmowach o swoich przejściach ze służbą zdrowia. Dziennikarz doświadczył operacji nerki podczas trwania pandemii w związku z własnymi przeżyciami nie ukrywa zdenerwowania stanem faktycznym placówek medycznych w kraju.

W kręgu moich znajomych były osoby, które odeszły, choć nie bezpośrednio z powodu COVID-19, tylko w związku z inną chorobą. I to jest dramat. System nie działa jak należy. Służba zdrowia traci swoją moc, nie ma czym walczyć, wszystko jest odkładane na później przez pandemię - wyjaśnił dziennikarz w rozmowie z jednym z magazynów.

O tym się mówi: Niecodzienny temat w domu Rubików. Skąd się wziął wątek bąków i ich rola w relacji

Zerknij: IMGW ostrzega Polaków, aby nie dali się zaskoczyć pogodzie. Te prognozy nie wszyscy będą akceptować