W niedalekiej przyszłości zima zrealizuje przeciwnatarcie. Meteorolodzy przewidują opady białego puchu i mróz.

Jak mocno niniejsze zdarzenia dadzą nam popalić? Nie każdy będzie zadowolony! Niedawnymi czasy zapowiedź pogody dla kraju zapowiadała ładne, ale pomimo tego ocieplenie. Na nieszczęście temperaturowym wzrostom asystowały określone wichury.

Poważna zmiana aury

W piątek za oknami widzieliśmy kategorycznie zbyt wiele. Połamane konary, nieobecność prądu, ograniczenia komunikacyjne - m.in. z niniejszym byli zmuszeni sobie radzić nasi krajanie. Dla osób, które liczyły na uciszenie się aury, nie mamy przyjaznych wiadomości.

W niedalekich dniach do roboty dołączyć ma zimowa aura. Opady śniegu oraz mróz doprowadzą do tego, że będzie należało sprawdzić niemało projektów.

Na szczęście minusowe temperatury nie będą ludziom dotrzymywać towarzystwa w trakcie weekendu. - W niedzielę (16.01.2022) na północy i północnym wschodzie zacznie prószyć śnieg - przekazują twórcy serwisu twojapogoda.pl. Przystawka i przedsmak tego, co dostarczy nadchodzący tydzień.

Zapowiedź przychodzącego tygodnia przeminie nam pod symbolem tęgiego wiatru. Meteorolodzy spodziewają się zawieruch o szybkości nawet do 100 km/h. W przeciągu dnia na termometrach nie spostrzeżemy mrozu, jakkolwiek w Suwałkach mieć będziemy warunki, aby odczytać z nich jedynie 1 stopień na plusie. Tego dnia pojawi się śnieg. - Na początku biało zrobi się na wschodzie, południu i w centrum kraju. Im bliżej wieczora i nocy, tym ochoczo śnieg będzie się utrzymywać i już nie roztapiać - czytamy na stronie twojapogoda.pl. Te zestawienia poręczają również meteorolodzy, badający zapowiedzi długoterminowe.

O tym się mówi: Małgorzata Socha szczerze o swoim 25-letnim związku. Jaka jest jej tajemnica

Zerknij tutaj: Ruszają nagrania do nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nowe nazwisko wzbudziło wiele kontrowersji