Życie romantyczne Blanki Lipińskiej nie jest do tego stopnia ekspansywne jak to, jakie zakłada własnym książkowym bohaterkom. Od momentu, gdy stała się celebrytką, dało się słyszeć o dwóch jej relacjach.

Celebrytka wytknęła panom ich największe wady?

W 2019 roku twórczyni "kaszubskiego porno" przestała być z Maciejem Buzałą. Parę miesięcy później rozpoczęła relację z Aleksandrem Baronem. Ogromna miłość dociągnęła do października 2020 roku, gdy nadeszło niespodziewane rozejście się.

Żadne z nich nie zdradziło, z jakiego powodu ich ścieżki się rozeszły. Od tej pory celebrytka nie zademonstrowała się publicznie z jakimkolwiek ukochanym. Przekreślone relacje nie zapodziały prawdopodobnie po sobie najzacniejszych wspomnień. Tak chociaż można rozpatrywać sprawę po zapisie, jaki umieściła Blanka na Instagramie przy sposobności konferencji Q&A.

Na zapytanie, jakie jej zdaniem są najgłówniejsze niedoskonałości współczesnych delikwentów, Blanka przytoczyła całą listę - To, że nie są męscy, mało zaradni, że nie można na nich polegać, że noszą węższe spodnie niż ja, że dużo mówią, a jak przychodzi do rozliczenia ich z tego, to… że się mnie boją, że w większości nie są wierni, mogę tak do jutra. Sorry Panowie, jeśli kogoś uraziłam, ale to moja suma doświadczeń, nie mówię, że wszyscy tacy jesteście - dopowiedziała.

O tym się mówi: IMGW ostrzega Polaków, aby nie dali się zaskoczyć pogodzie. Te prognozy nie wszyscy będą akceptować

Zerknij też tutaj: Ewa Krawczyk chce się pogodzić z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem. Jak zareagował na to syn słynnego muzyka