Media wciąż nie milkną na temat relacji między wdową po Krzysztofie Krawczyku Ewą Krawczyk, a jej pasierbem i jedynym biologicznym synem jej zmarłego męża Krzysztofem Igorem Krawczykiem.

Jak donosi Plotek, Ewa Krawczyk ma już dość kłótni z pasierbem i chciałaby się z nim pogodzić. Zdaniem kobiety Krzysztof Krawczyk byłby niezwykle szczęśliwy z takiego obrotu spraw. Co na to junior?

Ewa Krawczyk chce się pogodzić z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem

Niezliczona ilość historii związanych z konfliktem wdowy po Krzysztofie Krawczyku, Ewy Krawczyk i jej pasierba Krzysztofa Igora Krawczyka, wciąż uzupełniane są o nowe, emocjonalne historie opisywane ochoczo w mediach.

Jakiś czas temu oboje wpadli na ten sam pomysł i wystąpili o rentę rodzinną do ZUS-u. Jak już wszyscy doskonale wiemy, jedyny biologiczny syn zmarłego artysty rozpoczął ze swoją macochą wojnę sądową o majątek po ojcu.

Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk. Źródło: Youtube Arczi Membordini
Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk. Źródło: Youtube Arczi Membordini

Krzysztof Igor Krawczyk wspierany przez piosenkarza Krzysztofa Cwynara i prawniczkę wciąż niestrudzenie toczy batalię o własne sprawy.

Jak zareagował na to syn słynnego muzyka?

Tymczasem Ewa Krawczyk jest już zmęczona ciągłymi kłótniami z Krzysztofem Juniorem i chciałaby zakopać topór wojenny. Co na to mężczyzna?

Nie chcemy z nią żadnych kontaktów

- odpowiedział krótko Krzysztof Junior.

Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN