Jak przypomina portal "Super Express", Anna Mucha od lat jest jedną z gwiazd uwielbianego przez widzów serialu "M jak miłość". Okazuje się, że aktorka dostała ostrzeżenie, dotyczące jej dalszej przyszłości w telenoweli. Czy aktorka podzieli los swojej koleżanki, Basi Kurdej-Szatan?

Szczery wywiad Anny Muchy

Anna Mucha udzieliła szczerego wywiadu "Party", w którym opowiedziała o warunkach pracy na planie serialu TVP w dobie epidemii koronawirusa. Jedno z pytań dotyczyło tego, czy na planie sprawdzane są paszporty covidowe. Aktorka zapewniła, że choć ma szczepienie, regularnie poddawana jest testom.

Mucha zapewniła również, że jest zwolenniczką szczepień, choć jak przyznaj, jej zdaniem celebryci i aktorzy nie są odpowiednimi osobami, do komentowania tych kwestii - tym powinni zajmować się tylko i wyłącznie specjaliści z dziedziny medycyny.

Anna Mucha zniknie z "M jak miłość"?

W rozmowie z dziennikarzami "Party", Anna Mucha poruszyła także temat skandalu z Barbarą Kurdej-Szatan, po którym aktorka straciła pracę w "M jak miłość". Mucha była jedną z tych osób, które okazały Kurdej-Szatan wsparcie. Okazuje się, że to nie spodobało się do końca córce gwiazdy.

Anna Mucha przyznała, że rozmawiała ze swoją córką na ten temat. Pociecha gwiazdy miała po chwili namysłu stwierdzić, że "przecież i ciebie zaraz wywalą! O Boże, po co musiałaś to skomentować. Ale… przecież nie mogłaś postąpić inaczej, bo to jest ciocia Basia!".

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan/YouTube @Plotki Pl

Mucha dodała również, że nie mogła nie stanąć w obronie przyjaciółki. Jej zdaniem trwanie przy bliskich osobach jest ważne, nie tylko wtedy, gdy jest dobrze, ale także wtedy, gdy popłeniają błędy.

Myślicie, że córka Anny Muchy miała rację i aktorka mogłaby stracić pracę w "M jak miłość"?

To też może cię zainteresować: Antoni Królikowski przerwał milczenie. Opowiedział kulisy głosnego konfliktu w rodzinie. Para przeżywa prawdziwy horror

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kate i Meghan wciąż nie poprawiły relacji. Konflikt w rodzinie królewskiej trwa. Są nowe informacje

O tym się mówi: To pytanie zadaje sobie wielu katolików. Czy można odmówić przyjęcia księdza po kolędzie