Meghan Markle i Kate Middleton wraz ze swoimi małżonkami, książętami Harrym i Williamem, przechodzą przez ciężki rozpad, a obie pary są poruszone i rozgniewane z powodu niedawnych wydarzeń.

Księżna Cambridge kiedyś „żartobliwie przewróciła oczami”, gdy znajomy napomknął o przebojowym programie telewizyjnym Suits jej szwagierki Meghan Markle.

Mówi się, że Kate zachowuje swoje uczucia i poglądy na temat księcia Harry'ego i Meghan w tajemnicy, pomimo ich wielu komentarzy na temat rozłamu w rodzinie, w przeciwieństwie do swojego męża, księcia Williama.

Relacja Kate z Meghan wciąż jest nijaka

Omawiając, jak otwarta jest para w stosunku do najbliższych im osób, osoba z wewnątrz powiedziała magazynowi The Sunday Times, że William jest „szczery na temat tego, co ma na myśli, w tym rodzinnych nieszczęść”. Niemniej jednak Kate jest „150% bardziej umiarkowana niż on” i zachowuje swoje uczucia w sekrecie. Wtajemniczony opowiada, że Kate była najbliżej uzewnętrznienia swoich przemyśleń na temat sytuacji, kiedy „żartobliwie przewróciła oczami na komentarz o 'Siuts'”.

Początkowe doniesienia oznajmiały, że Kate i Meghan pokłóciły się, pomimo tego potem wtajemniczeni podejrzewali, że napięcie było w rzeczywistości między Williamem i Harrym. W biografii Finding Freedom autorzy Omid Scobie i Carolyn Durand obstawali, że Meghan i Kate nie były ze sobą blisko, ponieważ nie miały ze sobą nic wspólnego, a nie z powodu napięcia.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @markle.mp4

Mówią, że kobiety nie spędzały ze sobą zbyt wiele czasu, nim Sussexes pobrali się w maju 2018 roku, a później nie zbliżyły się do siebie. Piszą: „Meghan zgodziłaby się z oceną, że księżne nie były najlepszymi koleżankami. Ich sojusz nie rozwinął się zbytnio, odkąd była dziewczyną Harry'ego".

O tym się mówi: Antoni Królikowski przerwał milczenie. Opowiedział kulisy głosnego konfliktu w rodzinie. Para przeżywa prawdziwy horror

Zerknij: Beata Kozidrak wydała oficjalne oświadczenie w ważnej sprawie. Słowa gwiazdy nie pozostawiają wątpliwości