Jak podaje portal "Jastrząb Post", w przestrzeni publicznej od jakiegoś czasu pojawiają się informacje, że film poświęcony Beacie Kozidrak nie zostanie ukończony. Głos w sprawie zabrała sama zainteresowana.

Wzloty i upadki Beaty Kozidrak

Nie ulega wątpliwości, że Beata Kozidrak należy do najbardziej rozpoznawalnych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Przez lata udało jej się zdobyć ogromną rzeszę wielbicieli. Wielu z nich nie odwróciło się od niej nawet po tym, jak została przyłapana prowadząc samochód pod wpływem alkoholu.

Po prowadzeniu na podwójnym gazie, wizerunek gwiazdy mocno ucierpiał. Piosenkarka straciła między innymi kontrakty reklamowe, a kolejne koncerty z jej udziałem były odwoływane. Pojawiły się także plotki, że prace nad filmem biograficznym poświęconym wokalistce Bajmu zostały wstrzymane. Do tych informacji odniosła się sama Kozidrak. Co powiedziała?

Beata Kozidrak rozwiewa wątpliwości w sprawie filmu o sobie

Niedługo przed tym, jak policja zatrzymała Beatę Kozidrak prowadzącą pod wpływem alkoholu, gwizda opublikowała swoją biografię. Wtedy też zaczęły się prace nad filmem poświęcony życiu i twórczości piosenkarki. Jeszcze w październiku producenci zapewniali, że prace nadal trwają.

"Współpraca przebiega dobrze i w żaden sposób to, co się ostatnio wydarzyło, jej nie zakłóciło, wręcz przeciwnie" - mówił w rozmowie z "Faktem" Leszek Bodzak. W poniedziałek 10 stycznia media obiegła informacja, że niesprzyjająca atmosfera wokół gwiazdy, przyczyniła się do wstrzymania prac.

Głos w sprawie zabrała sama Beata Kozidrak publikując oświadczenie producenta filmu Leszka Bodzaka, który nazywał całą sprawę "fake newsem".

Jesteście ciekwi filmu o Beacie Kozidrak?

To też może cię zainteresować: Kolejna wpadka w programie "Pytanie na śniadanie". To nie umknęło uwadze widzów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jacek Wójcik z programu "Królowe życia" zadziwił internautów. Jego metamorfoza poróżniła widzów o co chodzi

O tym się mówi: Doszło do ewakuacji pacjentów z SOR-ów w kilku szpitalach. Co było powodem