Nie ulega wątpliwości, że bohaterowie programu "Królowe życia" przykuwają uwagę widzów swoim stylem bycia, a szczególnie dotyczy to Dagmary Kaźmierskiej i jej przyjaciela Jacka Wójcika.

Bohater programu stacji TTV "Królowe życia" podzielił internautów nową stylizacją

Tabloidy zaczęły rozpisywać się na temat niecodziennej zmiany w wyglądzie Jacka, który dzięki swojemu poczuciu humoru i dystansowi do siebie zdobył sporą sympatię wśród wielu widzów programu "Królowe życia".

Zwykle Jacek w programie pokazuje się w koszuli i dżinsach. Ostatnio jednak mocno zaskoczył fanów swoim wizerunkiem, a opublikowane na jego instagramowym profilu zdjęcie wybudziło spore zamieszanie.

Okazuje się bowiem, że pośród licznych komplementów pojawiły się także słowa krytyki dotyczące pewnego elementu stroju. Celebryta zapytał w poście fanów o zdanie na temat jego nowego wizerunku - Napiszecie czy dobrze mi w takim dresiewie? 😘💪 Internauci spełnili jego prośbę, przez co oberwało się jego butom.

Patrząc na post Jacka Wójcika na Instagramie, możemy stwierdzić, że czarny strój sportowy prezentuje się na celebrycie całkiem dobrze, natomiast wątpliwości wzbudziły w internetach buty, które ich zdaniem nie są dopasowane do stylu sportowego. Internauci nie zostawili na obuwiu Jacka w przysłowiowej suchej nitki.

O tym się mówi: Ta ulga podatkowa mogła umknąć wielu Polakom. Ile można zyskać

Zerknij: Kasia Tusk pochwaliła się cudnym zdjęciem. Rozczuliło internautów. O co chodzi

Nie przegap: Byli prezydenci nie kryją obaw, o to, co czeka ich już niebawem. Dlaczego nie mogą spać spokojnie