Według medialnych doniesień wygląda na to, że najmłodsza pociecha Kasi Tusk czuje się już znacznie lepiej. Córka byłego premiera Polski Donalda Tuska opublikowała na mediach społecznościowych fotografię i wideo, które przedstawiają dzieci Kasi Tusk spędzające razem chwile, relaksować się w łóżku.

Córka Kasi Tusk wróciła do zdrowia. Bloggerka pochwaliła się w sieci szczęściem

Pod publikacją na instagramowym profilu Kasi Tusk pojawiło się sporo komentarzy pełnych wsparcia i życzeń pełni zdrowia.

Kasia Tusk zażegnała już trudności wywołane złym stanem zdrowia córeczki. Minione dni córka dawnego premiera musiała wraz z córką przebywać w placówce szpitalnej.

"Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili, chociaż jeszcze dzień wcześniej uspokajano mnie, że nic nie daje powodów do zmartwienia i po niedawnym zachorowaniu moich dzieci na koronawirusa mogę już odetchnąć spokojnie. Intuicja mamy to jednak najczulsze i najrzetelniejsze badanie diagnostyczne" - napisała bloggerka. Źródłem niełatwej okoliczności zdrowotnej córki Kasi Tusk okazały się być powikłania po zainfekowaniu koronawirusem.

Szczęśliwie kłopoty zostały rozwiązane, co wyraźnie przedstawiono na Instagramie. Na najświeższym zdjęciu i niedługim filmiku Kasia Tusk demonstruje urzekające, małe dziecięce stópki.

Nam pozostaje dołączyć do instagramowych życzeń zdrowia i wyrazów uznania dla odwagi i intuicji matczynej Kasi Tusk.

O tym się mówi: Zmiany w poborach zaliczki na podatek dochodowy. Wielu Polaków dostrzeże to w lutym. O co chodzi

Zerknij: Minister finansów mówi o deficycie budżetowym i kondycji finansów państwa. Co dalej z programami socjalnymi

Nie przegap: Kobieta zdecydowała się iść do sądu. Wszystko za sprawą wysokiej ceny za pogrzeb. W sprawie zapadła decyzja