Jak przypomina portal "Jastrząb Post", w środę 5 stycznia odbyło się ostatnie pożegnanie Żory Korolyova. Tancerz zmarł 21 grudnia 2021 roku w wieku zaledwie 34 lat. Był to ogromny cios dla jego najbliższych i fanów. W trakcie uroczystości żałobnych jedną z osób, które zabrały głos, była partnerka Korolyova - Ewelina Bator. Potem zamieściła w mediach społecznościowych poruszający wpis.

Pogrzeb Żory Korolyova

Uroczystości żałobne Żory Korolyova rozpoczęły się 5 stycznia w kościele pod wezwaniem św. Antoniego z Padwy. Wśród żałobników nie zabrakło przyjaciół Żory, w tym Augustina Egurroli, Rafała Maseraka, Ewy Szabatin, Lenki Klimentovej czy Jana Klimenta. Nie mogło też zabraknąć 11-letniej córki tancerza z pierwszego małżeństwa oraz jego obecnej partnerki Eweliny Bator.

Żora Korolyov/YouTube @Dla Ciekawskich
Żora Korolyov/YouTube @Dla Ciekawskich
Żora Korolyov/YouTube @Dla Ciekawskich

Ewelina Bator wygłosiła poruszającą przemowę w trakcie pogrzebu Żory Korolyova. W jej trakcie podkreśliła, że jej ukochany miał ogromny talent i "tańczył jak anioł". Podkreśliła, że morze łez, jakie zostało wylane po jego niespodziewanym odejściu było dowodem na to, jak wiele znaczył Żora Korolyov. Podziękowała mu za wspólne chwile i zapewniła o swojej miłości. Na koniec poprosiła zebranych o ostatnie oklaski dla Żory. Owacja nie milkła przez kilka minut.

Po poruszającym pożegnaniu na cmentarzu, Ewelina Bator zamieściła również rozdzierający serce wpis w mediach społecznościowych. "Kochanie moje! Odprowadziłam Ciebie najlepiej jak umiałam! Kocham Cię i jesteś z Nami! Dziękuję Ci za siłę którą mi dałeś!" - napisała partnerka Żory, dołączając do wpisu ich wspólne czarno-białe zdjęcie.

Pod postem zaroiło się od postów, w którym internauci przesyłali Ewelinie Bator swoje wyrazy wsparcia. "Siły pani Ewelinko... Wysyłam moja energię i wiem że On nad panią czuwa" - napisła jedna z internautek. "Ewelina, najpiękniej odprowadziłaś Żorę! Wysyłam Ci dużo siły" - zapewniła inna.

Was też poruszyło pożegnanie Żory Korolyova?

To też może cię zainteresować: Informacja o chorobie prezydenta Andrzeja Dudy wywołała w sieci burzę. Nie takie komentarze chciałby czytać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Cieślak i Edward Miszczak byli na randce. Aktorka nagle wyszła z lokalu. O co poszło

O tym się mówi: Córka Pawła Kukiza zaliczyła sympatyczną wpadkę. Zdjęcie nie miało ujrzeć światła dziennego. O co chodzi