To już kolejna para ze sporą różnicą wieku, która obok związku Karola Strasburgera i Michała Wiśniewskiego wzbudziła spore kontrowersje i wątpliwości, co do szczerości uczuć.

Przestali już ukrywać się ze swoim związkiem. Wszystko dzięki przysiędze małżeńskiej

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Cieslak (@ankacieslak)

Zakochani przez długi czas nie obnosili się ze swoim uczuciem, skutecznie unikając wspólnych wyjść na salony show-biznesu i pozowania do wspólnych zdjęć.

Gdy pojawiali się na tej samej imprezie branżowej, udawali że nie przyszli razem. O ich ślubie pisały wszystkie kolorowe pisemka, a uroczystość legalizująca oficjalnie ich związek sporo zmieniła w ich podejściu do publicznego okazywania sobie uczuć.

Małżonkowie nie unikają już wspólnych wyjść, o czym świadczy seria zdjęć, jaką zrobili paparazzi podczas ich ostatniego spotkania z przyjaciółmi.

Jak donosi "Pudelek", para była w jednej z restauracji na podwójnej randce ze swoimi przyjaciółmi. W pewnym momencie jednak aktorka Anna Cieślak, młodsza od swojego męża o 25 lat nagle wstała i opuściła lokal.

Na szczęście nie poszło o nic poważnego, a jedynie o zawodowe obowiązki związane z próbą teatralną, na której aktorka musiało się obowiązkowo stawić.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Cieslak (@ankacieslak)

Co sądzicie o pracowitości aktorki?

O tym się mówi: Córka Pawła Kukiza zaliczyła sympatyczną wpadkę. Zdjęcie nie miało ujrzeć światła dziennego. O co chodzi

Zerknij tutaj, aby nic ważnego Ci nie umknęło: Wiadomo, które imiona cieszyły się w 2021 roku największą popularnością wśród rodziców. Które najchętniej wybierano