Córka muzyka i polityka Pawła Kukiza Pola Kukiz, z pewnością ma do siebie sporo dystansu. Pokazała to na swoim instagramowym profilu.

Ten moment, gdy ktoś ujmie zbyt wiele robiąc ci zdjęcie

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Pola Kukiz (@polakukiz)

Pola Kukiz prężnie działa na instagramowym profilu, publikując mnóstwo zdjęć pokazujących jej codzienność.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Pola Kukiz (@polakukiz)

Klimatyczne i pełne ciepła święta Bożego Narodzenia uwiecznione na zdjęcia wyrzuconych przez nią do sieci, idealnie łączą się z nastrojem związanym z choinką, migoczący mi światełkami i rodzinną tradycją spotykania się przy stole wigilijnym.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Pola Kukiz (@polakukiz)

Na instagramowym profilu Poli Kukiz pojawiło się zdjęcie, które mogło rozbawić wielu internautów, a na pewno rozbawiło W samą Polę.

Okazuje się bowiem, że pozując do zdjęcia świątecznego przy choince miała na myśli uwiecznienie jej od pasa w górę, gdyż na pozbawionych rajstop nogach miała zwyczajne skarpetki i kapcie, które nijak się miały do w stylowej sukienki.

Córka muzyka w humorystyczny sposób opisała zabawną fotografię - Kiedy zdjęcie miało być do pasa, a wyszła na jaw prawda o świątecznej stylówce 🙇🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Co sądzicie o jej poczuciu humoru?

O tym się mówi: Numerologiczny horoskop na 2022 rok. Osoby urodzone w styczniu czeka wiele znaczących wydarzeń

Zerknij tutaj: Duchowny odpowiada na pytania internautów o zawartość koperty podczas wizyty duszpasterskiej. Ile pieniędzy powinno się w niej znaleźć