Styczeń jest pierwszym miesiącem i odpowiada numerowi jeden, numerowi Słońca. Osoby urodzone w tym miesiącu mają piękne osobowości; są z natury ekstrawertykami, a zatem są życiem każdej partii. Tacy ludzie są centrum przyciągania i mają umiejętności szybkiego uczenia się.

Rok 2022 według numerologii. Co nas czeka?

Jednym z moich ulubionych sposobów, aby zobaczyć, co ma nadejść, jest numerologia . Szybkie przypomnienie: Numerologia to system przekonań oparty na idei, że liczby od jednego do dziewięciu mają znaczenie duchowe i symboliczne. Aby znaleźć numerologię lat, w szczególności obliczamy coś, co nazywa się liczbą roku uniwersalnego.

Kiedy zbliża się nad nami nowy rok — tak jak teraz jest 2022 — zawsze pojawia się chęć spróbowania spojrzenia w przyszłość. Możemy tworzyć skomplikowane plany lub postanowienia, aby spróbować kontrolować nadchodzący rok, przeczytać horoskopy lub odwiedzić czytelnika tarota.

Jednym z najbardziej znanych sposobów, aby zobaczyć, co ma nadejść, jest numerologia. Szybkie przypomnienie: Numerologia to system przekonań oparty na idei, że liczby od jednego do dziewięciu mają znaczenie duchowe i symboliczne.

Aby znaleźć numerologię lat, w szczególności obliczamy coś, co nazywa się liczbą roku uniwersalnego

Numer Roku Uniwersalnego to energetyczna obecność, system wsparcia lub temat, którego wszyscy doświadczamy na całym świecie w określonym roku. Sposób obliczenia tej liczby jest dość prosty. Po prostu sumujesz wszystkie cyfry roku. Na przykład 2022 to 2+0+2+2 = 6.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez VIAJE A MI SER (@viajeamiser)

Oznacza to, że zmierzamy w 2022 z magiczną liczbą sześć jako naszym przewodnikiem. W 2021 r. prowadził nas numer pięć, który jest liczbą, która „niepokoiła nas i prowadziła do ciągłej frustracji”. Energia, jaką daje nam liczba sześć, to dobroć i stabilność. Wiele osób może zakładać rodzinę lub wprowadzać się z powrotem do swojej rodziny”. Rodzinne wibracje są silne.

O tym się mówi: Zaskakujące doniesienia ze świata kina. Karol Strasburger stanie na ślubnym kobiercu. Co się za tym kryje

Zerknij: Odbyła się kolejna rozprawa w sprawie znieważenia prezydenta Andrzeja Dudy. Co grozi pisarzowi Jakubowi Żulczykowi