Jego wieloletnia praca w telewizji jako gospodarza programu "Familiada" przeszła już do historii polskich programów telewizyjnych.

Przez przeszło dwie dekady mogliśmy oglądać Karola Strasburgera zmagającego się wraz z uczestnikami programu z zasadami i zagadkami pojawiającymi się w każdym odcinku.

Karol Strasburger wciąż zaskakuje

Gdy media obiegła informacja, że Karol Strasburger związał się z o wiele młodszą od siebie partnerką, wielu nie mogło uwierzyć w to, że to może być prawdziwa miłość. Para bardzo szybko i bez trudu udowodniła, że łączy ich prawdziwe uczucie.

Kolejną sensację Karol Strasburger wzbudził wśród opinii publicznej tym, że został w wieku senioralnym ojcem maleńkiej córeczki. W mediach pojawiło się mnóstwo artykułów na temat jego późnego ojcostwa i wszystkiego, co się z tym łączy.

Teraz, Media obiegła kolejna informacja na temat aktora Karola strasburgera, która mocno zainteresowała jego fanów i internautów. Okazuje się bowiem, że będziemy mogli obejrzeć aktora stojącego na ślubnym kobiercu.

Ten widok z pewnością wzruszy wielu widzów będących fanami serii odcinków komediowych pod tytułem kogel-mogel. Najnowsza produkcja "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" będąca kontynuacją tej historii już jest do obejrzenia w kinach.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kasia (@czytam.ja_kasia)

O tym się mówi: Wzruszające pożegnanie Żory Korolyova. W uroczystości uczestniczyli najbliżsi i wielu przyjaciół z branży

Zerknij: Pojawił się ważny apel dotyczący pochówku. Czy zostanie wprowadzony obowiązek kremacji i kogo on obejmie