Smutne doniesienia no nagłe śmierci artysty natychmiast obiegła media, a w internecie pojawiło się na mediach społecznościowych mnóstwo postów na ten temat i komentarzy pełnych szoku, słów współczucia i wsparcia dla najbliższych zmarłego.

Uroczystości pogrzebowe Żory Korolyova

Pogrążona w ciężkiej żałobie narzeczona tancerza Ewelina Bator z bólem serca potwierdziła na swoim instagramowym profilu informację o śmierci jej ukochanego.

Opublikowała także dławiący smutkiem wpis pożegnalny, z którego aż bije głębia smutku, niedowierzania i miłości.

Jak relacjonuje "JastrzabPost", Żora umierając pozostawił w smutku i żałobie również swoją córkę Sonię, która ma dopiero 11 lat.

Dziewczynka postanowiła na wzór innych zrozpaczonych osób opublikować pożegnalne słowa, które niezwykle chwytają za serce - Dziękuję, tato, za najlepsze chwile w moim życiu, kocham cię najmocniej na świecie i nigdy nie przestanę, nigdy o tobie nie zapomnę - napisała na mediach społecznościowych pogrążona w żałobie po tacie 11-latka.

Piątego stycznia, o godzinie 13:30 rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe w warszawskim kościele franciszkańskim pod wezwaniem św. Antoniego z Padwy, by potem żałobnicy mogli odprowadzić zmarłego na Cmentarz Północny, gdzie tancerz spoczął.

W grupie uczestników w uroczystości byli między innymi Ewa Szabatin, Rafał Maserak i Agustin Egurrola. Zdjęcia z pogrzebu są przenikliwie smutne.

O tym się mówi: Duchowny odpowiada na pytania internautów o zawartość koperty podczas wizyty duszpasterskiej. Ile pieniędzy powinno się w niej znaleźć

Zerknij: Nie milknie zamieszanie wokół słów Janiny Ochojskiej. Głos w sprawie zabrał były lider Platformy Obywatelskiej, Grzegorz Schetyna