Jak przypomina portal "Lelum", Dominika Gwit dużą rozpoznawalność zawdzięcza występowi w filmie "Galerianki". Niestety popularność idzie w parze koniecznością mierzenia się z negatywnymi komentarzami. W przypadku aktorki miały one przede wszystkim związek z jej nadprogramowymi kilogramami. Ostatnie zdjęcie aktorki znów wywołało falę komentarzy na temat figury Gwit.

Fani nie szczędzą komplementów

Dominika Gwit ma za sobą jedną spektakularną metamorfozę. Aktorka w 2014 roku straciła 50 kilogramów. Upragnioną wagę pomogły jej wówczas osiągnąć dieta i aktywność fizyczna. Niestety po kilku miesiącach przyszło jej się mierzyć z efektem jo-jo. Teraz zapewnia, że wreszcie akceptuje siebie taką jaką jest.

I choć wielokrotnie aktorka zapewniała, że nie koncentruje się już na odchudzaniu, to ostatnie jej zdjęcie jednoznacznie wskazuje na to, że Dominiki jest mniej. Na fotografii widzimy aktorkę w całej okazałości, z nieodłącznym uśmiechem na twarzy.

Co prawda Dominika Gwit nie zamieściła żadnej informacji na ten temat, jej obserwatorzy rozpłyawają się nad jej przemianą. "Sporo pani schudła, widać różnicę" - napisała jedna z obserwatorek. Inna pogratulowała jej, podkreślając, że wie, jak ciężko jest walczyć z nadwagą.

Nie zabrakło jednak i słów krytyki. Część obserwatorów zwróciło uwagę na stylizację aktorki, wskazując, że jest zbyt młoda na tego rodzaju ubiór i powinna postawić na coś innego. Inni podkreślali, że czegokolwiek by nie założyła i tak wygląda super, bo liczy się pozytywna energia, jaka z niej emanuje.

A wy, co myślicie o przemianie Dominiki Gwit?

To też może cię zainteresować: Danuta Holecka postanowiła nadchodzący rok przywitać nowym wyglądem. Dziennikarka przeszła sporą metamorfozę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maryla Rodowicz w przeszłości miała romans z Krzysztofem Jasińskim. Jak się skończył związek piosenkarki z amantem

O tym się mówi: W 2022 roku czekają nas spore podwyżki rachunków za prąd. Jak je skutecznie obniżyć ich wysokość