Jak przypomina portal "Super Express", Magda Gessler od lat uchodzi za niekwestionowany autorytet jeśli chodzi o gastronomię. Jest odnoszącą sukcesy restauratorką, która dzieli się swoim doświadczeniem z innymi w programie "Kuchenne rewolucje". Magda Gessler może nie tylko cieszyć się powodzeniem w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Tym ostatnim podzieliła się w mediach społecznościowych. Fani nie kryli zachwytu. W takiej odsłonie dawno jej nie widzieliśmy!

Magda Gessler z ukochanym

Magda Gessler w okresie świątecznym postanowiła wspólnie z ukochanym mężem wybrać się na wspólne wakacje. Para wybrała Sri Lankę, a swój pobyt chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Na jednej z fotografii możemy ją zobaczyć bez makijażu. Fani nie kryli zachwytu tym rzadkim imagem restauratorki.

Wielu z internautów nie miało wątpliwości, że w takiej odsłonie restauratorka prezentuje się wyjątkowo pięknie. "Chciałabym, aby Panią malowano delikatnie…. naturalnie i będzie przepięknie" - napisała jedna z obserwatorek.

Nie da się ukryć, że czas spędzony wspólnie z ukochanym wyraźnie służy Magdzie Gessler, co możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu.

Ostatnio restauratorka przyznała, że udało jej się zgubić aż 10 kilogramów! Jak zdradziła, nigdy nie stosowała rygorystycznych diet, podkreślając, że stara się jak najwięcej warzyw i ryb. Stara się również, aby jej posiłki były regularne, a spożywane porcje nie były zbyt duże. W utracie wagi pomaga Magdzie Gessler również to, że jest w ciągłym ruchu i pracuje.

A jak wam podoba się Magda Gessler w takiej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Nowe doniesienia dotyczące rozstania Maryli Rodowicz z Andrzejem Dużyńskim. Co tak naprawdę mężczyzna zabrał podczas wyprowadzki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Te gwiazdy zaliczyły największe wpadki w mijającym roku. Widzowie zapamiętają je na długo

O tym się mówi: Joe Biden z żoną wygłosił swoje pierwsze świąteczne orędzie jako prezydent. Jill Biden zachwyciła kreacją, a ich pies zdobył serca internautów