Jacek Kurski od kilku lat znany jest przede wszystkim jako prezes Telewizji Polskiej. Rok temu poślubił w obrządku kościelnym swoją drugą żonę Joannę, z która doczekał się w tym roku dziecka. Wcześniej para miała tylko ślub cywilny z 2018 roku.

Jak podaje portal „Super Express”, para hucznie świętowała rocznicę ślubu i z tej okazji do celebracji zaprosiła wielu gości. Wśród nich był także Jarosław Kaczyński.

Ważny gość na imprezie

Uroczyste przyjęcie odbyło się w jednej z modnych, krakowskich restauracji. Wśród wychodzących gości przyłapano też prezesa PiS, który widocznie świetnie się bawił co można zobaczyć TUTAJ.

Zaraz po bankiecie z okazji pierwszego roku małżeństwa, Joanna i Jacek Kurscy wraz z kilkoma ważnymi politykami Prawa i Sprawiedliwości oraz prezesem partii udała się na Wawel.

Upamiętniono tam pamięć tragicznie zmarłych w Katastrofie Smoleńskiej Lecha i Marii Kaczyńskich oraz złożono kwiaty na ich grobie.

Rok po ślubie

Kilka dni temu małżonkowie świętowali prywatnie. Najpierw pojechali do sanktuarium w Łagiewnikach dziękując za narodzenie córeczki Anny, a potem romantyczną kolację.

Jacek Kurski z żoną. Źródło: Youtube Jose Hawkins
Jacek Kurski z żoną. Źródło: Youtube Jose Hawkins

„Nie znam bardziej kochającego i mądrego człowieka niż Jacek. To urodzony strateg, wrażliwy ojciec i wspaniały mąż. Bardzo się troszczy o naszą córeczkę Annę Klarę Teodorę” – pochwaliła męża Joanna Kurska w późniejszym komentarzu dla „Super Expressu”.

Życzymy szczęścia!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nie każdy otrzyma pieniądze z 500 plus w tym miesiącu. Trzeba pamiętać o zmianach, które wprowadzono w świadczeniach. O co dokładnie chodzi

Jak informował portal „Życie.news”: Zaledwie 2 procent populacji na całym świecie może pochwalić się tym typem osobowości. Wiele osób sprawdza czy ma te cechy i atrybuty

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Doda ujawniła, że przeżywała naprawdę koszmarne chwile w życiu prywatnym. Wiadomo co się działo z popularną piosenkarką w ostatnim czasie

Sprawdź także ten artykuł: Magda Gessler ma doczepiane włosy? Dowodem są pewne zdjęcia. Słynna restauratorka ostro komentuje doniesienia swojego dawnego stylisty