Jarosław Kaczyński bez wątpienia jest jednym z najważniejszych polskich polityków. 71-letni wicepremier do spraw bezpieczeństwa nie może narzekać na własne bezpieczeństwo – dba o nie cały sztab ludzi.

Jak się okazuje, polityk ma naprawdę wielu ochroniarzy, a gdy pojawia się taka potrzeba, o to, by nic mu się nie stało, dbają także funkcjonariusze policji. Pomponik dotarł do informacji, ile osób pilnuje prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Jarosław Kaczyński/Youtube @Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Kaczyński/Youtube @Prawo i Sprawiedliwość

Ile osób dba o bezpieczeństwo Jarosława Kaczyńskiego?

Niejednokrotnie informowano, że Jarosław Kaczyński obawia się o własne bezpieczeństwo – biorąc pod uwagę fakt, że jego sylwetka budzi ogromne emocje, nie ma się co dziwić. Właśnie dlatego wicepremier dba o to, by mieć odpowiednią ochronę ze strony profesjonalistów w tym fachu.

Jarosław Kaczyński wiele razy naraził się m.in. kobietom, stąd też podczas protestów Strajku Kobiet pod jego dom przychodziły tysiące osób. Do teraz zdarza się, że niezadowoleni obywatele przychodzą pod willę na warszawskim Żoliborzu.

Jarosław Kaczyński/YouTube/Fakt24.PL
Jarosław Kaczyński/YouTube/Fakt24.PL

Właśnie dlatego Jarosław Kaczyński wynajął ochroniarzy z prywatnej firmy, którzy ciągle go pilnują. Polityk opłaca ich usługi, by czuć się bezpiecznie. Poza tym ochraniają go także pracownicy Służby Ochrony Państwa, którzy czuwają nie tylko przed domem polityka, ale również… przed siedzibą jego partii.

Co więcej, Jarosław Kaczyński może liczyć na ochronę ze strony 40 policjantów. Jak łatwo się domyślić – środki na zapewnienie bezpieczeństwa politykowi pochodzą z naszych podatków.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PUBLIKACJA ZDJĘĆ EWY KOPACZ PO WIELU LATACH OD WYDARZEŃ ZE SMOLEŃSKA MOGŁA MIEĆ ZUPEŁNIE INNY CEL? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ PUŁKOWNIK SEVERSKI

O tym się mówi w Polsce: POJAWIAJĄ SIĘ STANOWISKA W SPRAWIE NOMINACJI BEATY SZYDŁO DO NOWEJ FUNKCJI. BYLI WIĘŹNIOWIE OBOZU W AUSCHWITZ ZABRALI GŁOS W OBRONIE POLITYK

O tym się mówi na świecie: NIESAMOWITA HISTORIA 26-LATKI PORUSZYŁA INTERNAUTÓW. TO NIEPRAWDOPODOBNE, CO MATKA JEST W STANIE ZROBIĆ DLA SWOJEGO DZIECKA

Z życia gwiazd: ANDRZEJ PIASECZNY WYJAŚNIŁ, DLACZEGO PRACOWAŁ DLA TELEWIZJI POLSKIEJ. ARTYSTA POWIEDZIAŁ JASNO, CZEMU NIE MÓWIŁ O SWOICH POGLĄDACH. PADŁY MOCNE SŁOWA