Jakiś czas temu Rudi Schuberth żalił się, że będąc na emeryturze nadal musi pracować. „Żenada” – opisał wysokość emerytury. Okazało się jednak, że nie jest mu wcale aż tak źle!

Rudi Schuberth przyznał się, że dostaje 1200 zł emerytury. Jakiś czas temu tygodnik „Rewia” pokazał jak naprawdę wygląda życie gwiazdora.

Rudi od najmłodszych lat zaskakiwał pomysłami. Sam potrafił skonstruować gitarę i nauczyć się grać na kontrabasie. Po maturze myślał o aktorstwie, lecz zdecydował się pójść na studia na Politechnikę Gdańską.

Później założył firmę budowlaną, sklep spożywczy i hurtownię. W czasie wolnym – śpiewał. Kilka lat później dołączył się do kabaretu „Tey”. Hit „Monika, dziewczyna ratownika” śpiewali wszyscy. To jeden z hitów Wałów Jagiellońskich, który ma już ponad 34 lata.

Rudi uwielbiał przebywać w Otnodze na Kaszubach. Co więcej z miejscem tym postanowił związać się na dluzej, budując własne gospodarstwo agroturystyczne, gdzie hoduje daniele, ma wytwórnię wędlin i przetworów.

Niejednokrotnie mogliśmy usłyszeć o tym, że gwiazdy, które przez lata widniały na ekranach naszych telewizorów lub porywały publiczność na milionowych koncertach, u schyłku swojego życia potrzebują pomocy. Często bywa tak, że wielu polskich artystów umiera w biedzie ledwie wiązać koniec z końcem. Jak wytłumaczyła Gertruda Uścińska, prezes ZUS, to kara za niepłacenie składek.

Rudi Schuberth
Rudi Schuberth

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: LŚNIĄCE OKNA TO PRAGNIENIE KAŻDEGO Z NAS! TEN SPOSÓB NA DOMOWY PŁYN DO MYCIA OKIEN POMOŻE CI W DOMOWYCH PORZĄDKACH

O tym się mówi w Polsce: BYŁY TRENER POLAKÓW W MOCNYCH SŁOWACH O DAWIDZIE KUBACKIM. WBIŁ MU SZPILĘ? STEFAN HORNGACHER NIE COFNIE JUŻ SWOJEJ WYPOWIEDZI O POLSKIM SKOCZKU

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA II NIE CHCE DŁUŻEJ MILCZEĆ! PAŁAC BUCKINGHAM POSTANOWIŁ WYDAĆ OFICJALNE STANOWISKO WOBEC HARRY’EGO I MEGHAN. PADŁY MOCNE SŁOWA