Wczoraj w mediach pojawiła się informacja o wprowadzeniu kolejnych obostrzeń. Niestety w ciągu doby drastycznie zwiększyła się liczba zachorowań na Covid-19. W związku z tym konieczne było zwołanie pilnego zebrania.

Jak podaje Ministerstwo Zdrowia, dziś, 11 marca mamy 21 045 nowych przypadków zachorowań - najwięcej od początku roku - i 276 zgonów. Najwięcej przypadków zachorowań odnotowano w województwach mazowieckim, śląskim i pomorskim. Konieczne było zwołanie pilnego zebrania. Nie obyło się bez kolejnych obostrzeń.

Nowe restrykcje dotknęły przede wszystkim obszarów, które obfitują w największą liczbę przypadków zachorowań na COVID-19 czyli na Pomorzu oraz na Warmii i Mazurach.

Maseczki ochronne. Źródło: YouTube
Maseczki ochronne. Źródło: YouTube
Maseczki ochronne. Źródło: YouTube

Jak podają statystyki ogromną liczbę przypadków zarejestrowano także w województwie mazowieckim oraz lubuskim. Okazuje się, że te województwa również mają zostać objęte obostrzeniami. Na Warmii i mazurach a także w województwie pomorskim aktualne obostrzenia wydłużono. Mają obowiązywać o tydzień dłużej niż planowano czyli do 27 marca.

Wszystkie wspomniane województwa muszą liczyć się z lockdownem. Będą tam panowały takie obostrzenia jak obostrzenia m.in. zamknięcie galerii handlowych, kin, hoteli, obiektów sportowych, w klasach 1-3 obowiązuje nauka hybrydowa.

Koronawirus, obostrzenia/ www.radio90.pl/
Koronawirus, obostrzenia/ www.radio90.pl/
Koronawirus, obostrzenia/ www.radio90.pl/

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: LŚNIĄCE OKNA TO PRAGNIENIE KAŻDEGO Z NAS! TEN SPOSÓB NA DOMOWY PŁYN DO MYCIA OKIEN POMOŻE CI W DOMOWYCH PORZĄDKACH

O tym się mówi w Polsce: BYŁY TRENER POLAKÓW W MOCNYCH SŁOWACH O DAWIDZIE KUBACKIM. WBIŁ MU SZPILĘ? STEFAN HORNGACHER NIE COFNIE JUŻ SWOJEJ WYPOWIEDZI O POLSKIM SKOCZKU

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA II NIE CHCE DŁUŻEJ MILCZEĆ! PAŁAC BUCKINGHAM POSTANOWIŁ WYDAĆ OFICJALNE STANOWISKO WOBEC HARRY’EGO I MEGHAN. PADŁY MOCNE SŁOWA