Media co jakiś czas podsycają podejrzenia o czwartej ciąży księżnej Kate. Najnowsze plotki nie pozostawiają złudzeń, rodzina królewska znacznie się powiększy!

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja mówiąca o tym,że księżna Kate jest w ciąży i spodziewa się kolejnego dziecka. Co więcej, ciążę miał potwierdzić nawet sam książę William. Jaka jest prawda?

Księżna Kate Midelton i książe William. Źródło: youtube.com
Księżna Kate Midelton i książe William. Źródło: youtube.com
Księżna Kate Midelton i książe William. Źródło: youtube.com

Kate Middleton pomimo pandemii koronawirusa i zagrożenia z niej wynikającego nadal pełni funkcje księżnej i angażuje się w sprawy społeczne Wielkiej Brytanii. Żona księcia Williama nie myśli jednak tylko o pracy. Po glowie chodzi jej czwarta ciąża.

Jak donosi "Us Weekly", pałac królewski szykuje się na wielkie "baby boom". Meghan Markle jest w ciąży, a jak donoszą media Kate i William rozpoczęli starania o czwartą pociechę. Poinformowali podobno nawet królową Elżbietę II.

Podobno Kaste od zawsze marzyła o czwórce dzieci. Podobno ksiezna odlozyla na chwile plany o ciazy w momencie, kiedy wybuchła pandemia koronawirusa. Teraz Kate zaczyna ponownie myśleć o ciąży.

Podobno Królowa Elżieta II niepokoi się o Kate i Williama. Jak twierdzi biora na swoje barki zbyt wiele obowiązków. Tym bardziej, że nie korzystają zbyt często z niani.

książę William i księżna Kate
książę William i księżna Kate
fot. screen YouTube / TheTalko

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MACIEJ DOWBOR I JOANNA KORONIEWSKA ZDRADZAJĄ KULISY SWOJEGO ZWIĄZKU. ZDJĘCIE Z ICH PIERWSZEJ RANDKI OKAZAŁO SIĘ PRAWDZIWYM HITEM

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA II MIESZKA W IŚCIE KRÓLEWSKIM OTOCZENIU. JEJ POSIADŁOŚĆ ROBI OGROMNE WRAŻENIE. JAK WYGLĄDA ZAMEK WINDSOR

Z życia gwiazd: NIE WSZYSTKIM DO UDANEGO ZWIĄZKU POTRZEBNY JEST ŚLUB. KTÓRE PARY POLSKIEGO SHOW-BIZNESU JESZCZE NIE ZDECYDOWAŁY SIĘ NA TEN KROK