Widzowie nie pozostawili suchej nitki na Marcie Manowskiej. Wszystko przez wczorajszą sytuację w "Sanatorium miłości". Czy naprawdę przesadziła?

„Sanatorium miłości” to program TVP, który nieoczekiwanie stał się absolutnym hitem. Show bije rekordy popularności, a jego najnowsza edycja jest szeroko komentowana w mediach przez widzów oraz dziennikarzy.

Marta Manowska/ YouTube @Plejada
Marta Manowska/ YouTube @Plejada

Trzeba przyznać, że dzieje się tam naprawdę sporo – kuracjusze szukający miłości wykonują różne zadania i wchodzą w ciekawe interakcje oraz z chęcią pozwalają sobie na coraz bardziej intymne wyznania.

Marta Manowska często zaprasza uczestników show na poważne rozmowy, podcza których padają ważne i bardzo intymne pytania o życie uczuciowe czy związki. Tak było także podczas wczorajszej rozmowy z Andrzejem. Niestety widzowie stwierdzili, że przesadziła.

Internauci stwierdzili, że dziennikarka wywierała na Andrzeju presję. Jak dodają widać prywatne uprzedzenia Marty w stosunku do Andrzeja. Dla widzów Manowska była wrogo nastawiona i zbyt ostro oceniła Andrzeja.

“Ta rozmowa obrała złe tory. Innych się pyta o przeszłość, o dzieci, partnerów, sytuację życiowe. A tu Andrzej się musiał tłumaczyć czy jego pomaganie to nie poza. No chyba coś poszło nie tak “- pisali internauci.

Marta Manowska postanowiła skomentować sprawę. Jak napisała jest to po prostu źle zmontowany materiał i taka sytuacja nie miała miejsca. Wierzycie jej?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MACIEJ DOWBOR I JOANNA KORONIEWSKA ZDRADZAJĄ KULISY SWOJEGO ZWIĄZKU. ZDJĘCIE Z ICH PIERWSZEJ RANDKI OKAZAŁO SIĘ PRAWDZIWYM HITEM

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA II MIESZKA W IŚCIE KRÓLEWSKIM OTOCZENIU. JEJ POSIADŁOŚĆ ROBI OGROMNE WRAŻENIE. JAK WYGLĄDA ZAMEK WINDSOR

Z życia gwiazd: NIE WSZYSTKIM DO UDANEGO ZWIĄZKU POTRZEBNY JEST ŚLUB. KTÓRE PARY POLSKIEGO SHOW-BIZNESU JESZCZE NIE ZDECYDOWAŁY SIĘ NA TEN KROK