Wiadomość o tym, że książę Harry i Meghan Markle spodziewają się drugiego dziecka, zelektryzowała opinię publiczną. Para ogłosiła ciążę dokładnie w dzień zakochanych, 14 lutego.

Od jakiegoś czasu co jakiś czas pojawiały się plotki o kolejnej ciąży Meghan, jednak dotychczas para nie komentowała ich (okazało się, że Markle była już po raz drugi w stanie błogosławionym, jednak straciła dziecko). Teraz to oficjalne – Archie doczeka się rodzeństwa!

Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: Youtube BBC News
Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: Youtube BBC News

14 lutego – czemu to wtedy ogłoszono ciążę Meghan Markle?

Portal Plotek zauważa, że data ogłoszenia ciąży jest nieprzypadkowa. Harry i Meghan specjalnie powiedzieli o oczekiwaniu na dziecko właśnie 14 lutego. Jest to swego rodzaju hołd dla księżnej Diany – był to dla niej wyjątkowy dzień.

Harry i Meghan wydali oświadczenie dla prasy i pokazali zdjęcie, na którym widać brzuszek Markle. Dlaczego właśnie w walentynki? Jaki to ma związek z księżną Dianą?

Okazuje się, że Diana Spencer właśnie w walentynki wydała oświadczenie, w którym oznajmiła, że jest w drugiej ciąży – wówczas nosiła pod sercem księcia Harry’ego, który przyszedł na świat we wrześniu 1984 roku.

Książę Harry i Meghan Markle/ YouTube @Real Royalty
Książę Harry i Meghan Markle/ YouTube @Real Royalty

Internauci na Twitterze bardzo szybko zauważyli, że jest to piękny hołd Sussexów dla Diany. Minęło równo 37 lat od momentu, w którym księżna ujawniła, że spodziewa się dziecka.

Harry i Meghan opatrzyli komunikat pięknym czarno-białym zdjęciem z sesji ciążowej. Archie w maju skończy dwa lata, a już niedługo zostanie starszym bratem!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MACIEJ DOWBOR I JOANNA KORONIEWSKA ZDRADZAJĄ KULISY SWOJEGO ZWIĄZKU. ZDJĘCIE Z ICH PIERWSZEJ RANDKI OKAZAŁO SIĘ PRAWDZIWYM HITEM

O tym się mówi w Polsce: NIE BĘDZIE WIĘCEJ TELEPORAD? OGROMNE ZMIANY. CZY LEKARZE ZNÓW ZACZNĄ OSOBIŚCIE PRZYJMOWAĆ WSZYSTKICH PACJENTÓW

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA II MIESZKA W IŚCIE KRÓLEWSKIM OTOCZENIU. JEJ POSIADŁOŚĆ ROBI OGROMNE WRAŻENIE. JAK WYGLĄDA ZAMEK WINDSOR

Z życia gwiazd: NIE WSZYSTKIM DO UDANEGO ZWIĄZKU POTRZEBNY JEST ŚLUB. KTÓRE PARY POLSKIEGO SHOW-BIZNESU JESZCZE NIE ZDECYDOWAŁY SIĘ NA TEN KROK