Justyna Żyła zasłynęła w mediach głównie za sprawą gorzkich słów o swoim byłym mężu oraz publicznego prania brudów. Przez długi czas zwaśnieni byli małżonkowie dogryzali sobie publicznie, jednak to ona była górą w tych kłótniach.

Portal Lelum przypomina, że konflikt Justyny i Piotra ciągnął się już od dłuższego czasu. Jeszcze całkiem niedawno była żona skoczka rozpaczała, że ten wraz z nową partnerką, Marceliną Ziętek, zabrał jej samochód. Pisała nawet do jednego z kolegów z telewizji, czy mógłby dać jej auto, bo nie ma czym wozić dzieci do szkoły.

Piotr Żyła, Marcelina Ziętek. Źródło: Youtube Wiadomości
Piotr Żyła, Marcelina Ziętek. Źródło: Youtube Wiadomości

Justyna Żyła o ślubie Piotra Żyły

Wygląda jednak na to, że relacje Justyny i Piotra nieco się poprawiły. Po kilku latach nieustannych medialnych afer Justyna Żyła, która co jakiś czas przypominała o swoim istnieniu, odnosząc się do byłego męża, wreszcie chce zakopać wojenny topór?

Celebrytka twierdziła, że to, co robią Piotr Żyła i Marcelina Ziętek, jest dla niej bardzo obciążające psychicznie. Opowiadała także, że skoczek bardzo skrzywdził ją psychicznie i fizycznie.

Niedawno Piotr Żyła i Marcelina Ziętek zamieszkali wspólnie w Ustroniu, a w mediach powoli mówi się, jakoby planowali ślub. Póki co nie potwierdzili oficjalnie plotek, ale do sprawy odniosła się już Justyna.

Źródło: screen Youtube
Justyna i Piotr Żyła jeszcze przed rozwodem; Źródło: screen Youtube

Justyna Żyła wyznała, że nie wie nic na temat ich rzekomego ślubu. Dodała jednak, że „jeśli to prawda, to życzy szczęścia” i zapewniła, że nie wtrąca się w życie prywatne byłego męża, gdyż ono ją „nie interesuje”. Wyjaśniła, że dla niej najważniejsze jest dobro dzieci.

Czy to koniec medialnych afer z udziałem Justyny i Piotra?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MACIEJ DOWBOR I JOANNA KORONIEWSKA ZDRADZAJĄ KULISY SWOJEGO ZWIĄZKU. ZDJĘCIE Z ICH PIERWSZEJ RANDKI OKAZAŁO SIĘ PRAWDZIWYM HITEM

O tym się mówi w Polsce: NIE BĘDZIE WIĘCEJ TELEPORAD? OGROMNE ZMIANY. CZY LEKARZE ZNÓW ZACZNĄ OSOBIŚCIE PRZYJMOWAĆ WSZYSTKICH PACJENTÓW

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA II MIESZKA W IŚCIE KRÓLEWSKIM OTOCZENIU. JEJ POSIADŁOŚĆ ROBI OGROMNE WRAŻENIE. JAK WYGLĄDA ZAMEK WINDSOR

Z życia gwiazd: NIE WSZYSTKIM DO UDANEGO ZWIĄZKU POTRZEBNY JEST ŚLUB. KTÓRE PARY POLSKIEGO SHOW-BIZNESU JESZCZE NIE ZDECYDOWAŁY SIĘ NA TEN KROK