Maciej Musiał należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych przez tysiące Polaków aktorów młodego pokolenia.

Maciej Musiał zrobił furorę w show-biznesie

Maciej Musiał największą popularność zdobył dzięki serialowi “Rodzinka.pl”, w którym wcielał się w rolę nastoletniego chłopaka, Tomka Boskiego – wtedy zaskarbił sobie sympatię milionów Polaków, którzy nieustannie do dziś śledzą jego poczynania zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Mimo młodego wieku, Maciej Musiał może pochwalić się ogromnymi osiągnięciami w karierze aktorskiej. Zagrał między innymi w filmach takich, jak “Mój biegun”, “Dwie korony”, “Dzień dobry, kocham Cię”, a także serialach, jak wspomniana “Rodzinka.pl”, “Hotel 52” czy “Wiedźmin”.

Musiał gra również w teatrze oraz podkłada głos w filmach animowanych, a za swoje aktorskie osiągnięcia zdobył wiele nagród i wyróżnień.

Maciej Musiał przyłapany na mieście z nową partnerką

Jak donosi Super Express, Maciej Musiał znowu się zakochał! Utalentowany aktor został przyłapany przez dziennikarzy gazety na warszawskim dworcu.

Jak na gentelmana przystało, odprowadził swoją ukochaną na pociąg. Maciej nosił bagaż ukochanej i pożegnał ją już w samym pociągu.

Jeszcze przed odjazdem zrobił swojej nowej dziewczynie masaż i nie mógł nacieszyć się jej obecnością. Czule ją przytulał i całował.

Super Express nie odkrył jednak twarzy dziewczyny. Wszystko ze względu na to, że tajemnicza partnerka Macieja Musiała trzyma się z dala od show-biznesu.

Szczęśliwej parzy wystarczy życzyć wszystkiego dobrego i dużo miłości.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO