Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Po kilku edycjach formatu „Rolnik szuka żony”, które były emitowane na antenie Telewizji Polskiej, Polacy wciąż nie mają dość i z chęcią śledzą doniesienia o kolejnych seriach.

Nie dość, że show gromadzi tłumy widzów przed telewizorami, to jeszcze są oni żywo zainteresowani miłosnymi podbojami oraz perypetiami rolników i ich wybranek. To zainteresowanie nie kończy się jedynie na programie – jego uczestnicy, o ile zyskają sporą sympatię widzów, są lubiani i chętnie obserwowani przez fanów także po zakończeniu swojej kariery na telewizyjnych ekranach.

Tak jest w przypadku jednej z uczestniczek, która zrobiła furorę swoją metamorfozą. Widzowie nie mogą uwierzyć, że tak pięknie teraz wygląda! Jak tego dokonała?

Małgorzata Płaza
Małgorzata Płaza

Małgorzata Płaza zgubiła aż 20 kilogramów

Małgosia Płaza to jedna z ulubienic telewidzów. Brała udział w piątej edycji show „Rolnik szuka żony”. Teraz, choć minęło już trochę czasu od emisji programu, widzowie wciąż są nią żywo zainteresowani, a najnowsza przemiana kobiety wzbudziła zachwyt.

Jak donosi Plotek, udało jej się zrzucić nieco kilogramów. Jak sama zapowiada, nie chce na tym poprzestawać.

Małgorzata Płaza schudła 20 kilogramów. Jak przyznała uczestniczka popularnego show, wszystko za zmiana nawyków. Małgosia drastycznie zmieniła swój styl odżywiania na zdrowy. Uczestniczka liczy także kalorie, bo to w odchudzaniu jest najważniejsze, a także regularnych ruch. Małgosia często ćwiczy i chodzi na długie spacery po lesie. Jak dodała jest to zmiana na trwale. Nie zależy jej na chudnięciu lecz poprawie zdrowia.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: SMUTNA WIADOMOŚĆ. RYSZARD KOTYS POŻEGNAŁ SIĘ Z ŻYCIEM. PAŹDZIOCH ZE „ŚWIATA WEDŁUG KIEPSKICH” PRZEGRAŁ WALKĘ Z CHOROBĄ

O tym się mówi w Polsce: KASIA TUSK W MOCNYCH SŁOWACH OCENIŁA WYROK TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO. INTERNAUCI SĄ PORUSZENI, NIGDY NIE BYŁA AŻ TAK BEZPOŚREDNIA

O tym się mówi na świecie: MAŁŻONKOWIE POSTANOWILI PO LATACH OTWORZYĆ ZAPOMNIANY PREZENT ŚLUBNY. JEGO ZAWARTOŚĆ BYŁA ZASKOCZENIEM DLA WSZYSTKICH