"Super Express" donosi, że prawniczka z wykształcenia, pełniąca funkcję społecznego doradcy prezydenta Kinga Duda, odbyła niedawno ważną wideokonferencję z przedstawicielem studenckiej organizacji, o sporządzonym przez jej członków raporcie dotyczącym spraw polityczno-społecznych.

Pełne ręce roboty Kingi Dudy

Przez pewien czas przebywała poza granicami Polski, pracując jako prawnik. Chciała uniknąć specjalnego traktowania ze względu na stanowisko jej taty. Do kraju wróciła, by wspierać tatę Andrzeja Dudę w wyborach prezydenckich.

Wraz ze swoją mamą, pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą, dumnie trwała przy ojcu podczas kampanii wyborczej, a jej przemówienie, które wygłosiła na sam koniec, wywołało entuzjazm w jednych, a w innych sceptycyzm.

Na mediach społecznościowych Pałacu Prezydenckiego pojawił się post, informujący o odbyciu się spotkania w formie wideokonferencji, w którym wzięli udział między innymi doradcy prezydenta Kinga Duda i Łukasz Rzepecki. Rozmowa przeprowadzona została z przedstawicielami sekcji młodych NSZZ "Solidarność", na temat sytuacji młodych ludzi na obecnym rynku pracy.

Przewodniczącym organizacji Studentów dla Rzeczpospolitej jest, która przedstawiła swój raport podczas wideokonferencji jest Kamil Giera.

Jak widać, doradcy prezydenta Polski mają pełne ręce roboty nawet pod koniec roku. Nic dziwnego, gdyż jest to czas podsumowań i snucia planów na przyszłość.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Szabrownicy splądrowali miejsce spoczynku małego dziecka. Powody tego czynu budzą odrazę i mdłości

Zerknij tutaj: Grzegorz Komendarek z serialu "Złotopolscy". Jego nagłe odejście z tego świata wstrząsnęło Polską. Jak dzisiaj wygląda miejsce jego spoczynku

Nie przegap: Robert Lewandowski świętuje zdobycie Złotego Pucharu.W sieci pojawiło się "łóżkowe" zdjęcie Lewego. To nie Anna mu towarzyszyła