Nowe restrykcje rządu wpłynęły negatywnie na sytuacje w Polsce. Niestety Jurek Owsiak zmuszony jest przesunąć finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odwołany!

Jak poinformował Jurek Owsiak zaplanowany na 10 stycznia 2021 roku finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy musi zostać przesunięty. Wszystko przez obostrzenia, które dzisiejszego popołudnia przedstawił polski rząd. Okazuje się, ze wstępnie finał odbędzie się 31 stycznia. Oczywiście jeśli będą ku temu możliwości.

Jerzy Owsiak. Źródło: youtube.com
Jerzy Owsiak. Źródło: youtube.com
Jerzy Owsiak. Źródło: youtube.com

Jak napisał poinformował w czwartek szef fundacji Jurek Owsiak on i jego ekipa są zaskoczeni wprowadzanymi przez rządzących restrykcjami. Na szczęście wszyscy wykazują się zrozumieniem i z tego względu decydują się na przełożenie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wstępnie zaplanowano ja na koniec stycznia 2021 roku.

Jak jednak zapewnił dzisiaj minister zdrowia restrykcje będą o wiele cięższe. W planach rządu jest całkowite zakazanie przemieszczania się w okresie świąteczno-sylwestrowym oraz czasie ferii. Jak powiedział Niedzielski, nie wyobraża sobie szczepienia ludzi w okresie wzrostu pandemii.

Co ważne jak na ten moment wiadomo, ze od godziny 21 w dniu 31 grudnia do godziny 6 rano pierwszego stycznia obowiązuje zakaz przemieszczania się po kraju. Ponadto hotele oraz stoki zostały zamknięte od 28 grudnia do 17 stycznia. Dodatkowo od 28 grudnia zamknięte będą także centra handlowe.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  YouTube @ KręciołaTV
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. YouTube @ KręciołaTV

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NOWE WIEŚCI DLA ABONAMENTÓW SIECI TELEFONICZNYCH. W ŻYCIE WCHODZĄ DUŻE ZMIANY W ABONAMENCIE. WIELE OSÓB ZYSKA MOŻLIWOŚĆ OBNIŻENIA RACHUNKÓW ZA TELEFON

O tym się mówi w Polsce: KILKADZIESIĄT TYSIĘCY EMERYTÓW MOŻE SIĘ SPODZIEWAĆ ZASTRZYKU GOTÓWKI. BY OTRZYMAĆ PIENIĄDZE TRZEBA SPEŁNIĆ WARUNEK. 11 STYCZNIA TO OSTATECZNY TERMIN

O tym się mówi na świecie: NASTĄPIŁY KOLEJNE, POWAŻNE ZMIANY W ŻYCIU MEGHAN I HARRY’EGO? MAŁŻONKOWIE WRESZCIE PODJĘLI SIĘ PRACY! CO BĘDĄ ROBIĆ