Jak doskonale pamiętamy Bronisław Komorowski przeszedł zakażenie koronawirusem. Mimo, iż były prezydent wyjechał z dużego miasta i postanowił zaszyć się w swoim domu na uboczu to nie udało mu się uniknąć zakażenia nowym wirusem. Stan byłego prezydenta był na tyle poważny, że podjęto decyzję o hospitalizacji.

Jak czuje się były prezydent?

Obecnie Bronisław Komorowski wyszedł już ze szpitala, a jego zdrowie poprawia się z każdym dniem. Jak informuje portal Wprost, wczoraj były prezydent gościł na antenie TVN24 w programie „Fakty po Faktach”.

Podczas rozmowy były prezydent podziękował za zainteresowanie jego stanem zdrowia i liczne wsparcie, które napływało do niego ze wszystkich stron. Przyznał, ze obecnie czuje się już o wiele lepiej, jednak powrót do pełnego zdrowia na pewno nie nastąpi z dnia na dzień.

Co więcej, Bronisław Komorowski zaznaczył, że jeśli tylko będzie mógł się zaszczepić, zrobi to bez zastanowienia. Były prezydent przypomniał, że według opinii lekarzy do zatrzymania pandemii niezbędne jest zaszczepienie 60% społeczeństwa.

Ważny apel do Polaków!

Polityk zaapelował do Polaków, aby poddali się szczepieniom i dzięki temu wrócili do normalnego życia, jakie znamy sprzed pandemii.

- Jeżeli będę mieścił się w tych kategoriach przewidzianych do szczepienia, bo ja przeszedłem jednak koronawirusa, to oczywiście, że tak. Bo tu nie chodzi o własne zdrowie, tylko o to, żeby zatrzymać inwazję koronawirusa – zaznaczył Bronisław Komorowski.

Były prezydent wyznał także, że jeśli tylko będzie mógł to zaszczepi się publicznie, przed kamerami aby dodać Polakom nieco odwagi i zachęcić ich do szczepień!

Były prezydent zaszczepi się na wizji? Źródło: lrt.lt
Były prezydent zaszczepi się na wizji? Źródło: lrt.lt

Jak informował portal "Życie": CZY BENEFICJENCI PROGRAMU 500 PLUS MAJĄ POWODY DO NIEPOKOJU? WYPŁATY ŚWIADCZEŃ SĄ OPÓŹNIONE. KIEDY DOJDZIE DO ICH REALIZACJI

Przypomnij sobie: JAK WYGLĄDAŁY OSTATNIE DNI PIOTRA MACHALICY? NIKT NIE WIEDZIAŁ, CO DZIAŁO SIĘ ZE ZNANYM AKTOREM. BOLESNE KULISY SYTUACJI ODSŁANIA PRZYJACIÓŁKA ARTYSTY

Portal "Życie" pisał również: JUŻ NIEBAWEM ZAROBKI DZIENNIKARZY TELEWIZJI POLSKIEJ STANĄ SIĘ JAWNE! ILE RZECZYWIŚCIE TRAFIA DO KIESZENI PRACOWNIKÓW TVP