Najnowsze informacje o byłym prezydencie Polski, Bronisławie Komorowskim. W jednym z udzielonych wywiadów jakiś czas temu żona polityka zebrała się na poważne wyznanie. Nie każdy zna ten fakt dotyczący ich małżeństwa. O co chodzi?

Jak wiadomo, Bronisław Komorowski pełnił stanowisko Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2010 – 2015, tuż po śmierci Lecha Kaczyńskiego, który zginął w katastrofie lotniczej w Smoleńsku.

W mediach niewiele mówiło się jednak o prywatnych sprawach prezydenta. Jego żona, Anna Komorowska w jednym z wywiadów postanowiła opowiedzieć nieco więcej...

Tego nie wiedział nikt!

Kobieta, zapytana o to, jak poznali się z Bronisławem, odpowiedziała, że było to siedem lat przed zawarciem przez nich związku małżeńskiego.

Anna Komorowska poznała polityka w roku 1970 i na początku w ogóle nie zwróciła na niego uwagi. Uczucie pojawiło się dopiero po pewnym czasie.

-Po raz pierwszy spotkaliśmy się dokładnie w kwietniu 1970 rok w Puszczy Kampinoskiej. Moi koledzy, mówili o nim "Szef". Zaprosili go na rajd, a ja potraktowałam jak kolejnego znajomego. Oboje nie zwróciliśmy na siebie jakiejś specjalnej uwagi - powiedziała Anna Komorowska.

Bronisław Komorowski/ pomponik.pl
Bronisław Komorowski/ pomponik.pl
Bronisław Komorowski/ pomponik.pl

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: STOŁECZNY RATUSZ ZAPRASZA WARSZAWIAKÓW DO WSPÓLNEGO KOLĘDOWANIA. GRAFIKA PROMUJĄCA WYDARZENIE WZBUDZIŁA JEDNAK OGROMNE KONTROWERSJE I WYWOŁAŁA BURZĘ W SIECI