Jak wynika z informacji przekazanych przez portal "Super Express", od sierpnia Kinga Duda pełni funcję doradcy prezydenta, o czym poinformowała sama Kancelaria Andrzeja Dudy. Jej nominacja na tę funkcję wywołała wiele kontrowersji. Wielu zastanawiało się, jak wygląda praca córki prezydenta. Teraz już wiadomo! Wszystko za sprawą opubliowanych w Internecie zdjęć ze spotania, jakie zorganizowała Kinga Duda.

Kinga Duda w Kancelarii Prezydenta

Nominacja Kingi Dudy na funkcję doradcy prezydenta wzbudził wiele kontrowersji, głównie za sprawą faktu, że jest ona córką prezydenta. Przedstawiciele prezydenta zapewniali jednak, że chodzi o umiejętności młodej prawniczki i jej wiedzę, a nie pokrewieństwo z głową państwa.

Kinga Duda/ YouTube @Na Temat
Kinga Duda/ YouTube @Na Temat
Kinga Duda/ YouTube @Na Temat

W jej biogramie na stronie Kancelarii Prezydenta można przeczytać, że posiada doświadczenie zdobyte nie tylko w polskich, ale także zagranicznych kancelariach prawnych oraz w Parlamencie Europejskim. Zaznaczono również, że Kinga Duda włączała się, jako wolontariuszka w prace Biura Pomocy Prawnej Kancelarii Prezydenta RP.

Nie da się ukryć, że pomimo młodego wieku, córka Andrzeja Dudy może pochwalić się całkiem sporym doświadczeniem zdobytym w prestiżowych kancelariach. Może pochwalić się również własnym zdaniem i odwagą do jego wyrażania, czemu dała dawód choćby odnosząc się do kontrowersyjnego wyrku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

Dzięki zdjęciom zamieszczonym w mediach społecznościowych oraz na oficjalnej stronie Kancelarii Prezydenta wiadomo już, jak wygląda praca Kingi Dudy. Córka prezydenta wspólnie z Łukaszem Rzepeckim zainaugurowali spotkania "Młodzi w Pałacu". Tematem spotkania było zidentyfikowanie problemów współczesnej młodzieży i próba znalezienia sposobu na ich rozwiązanie.

"Młodzi w pałacu" to nazwa cyklu spotkań z przedstawicielami młodego pokolenia, które mają na celu poznanie problemów młodych ludzi i próbę wypracowania pomysłów na icg rozwiązanie.

Co sądzicie o inicjatywie?

To też może cię zainteresować: Niezwykle smutne wieści trafiły do mediów. Nie ma wśród nas wielkiego aktora, nagle trafił do szpitala. Miał 65 lat, a fani nie mogą uwierzyć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Skoczek nie zdołał ukryć wzruszenia! Kamery uchwyciły łzy Andrzeja Stękały. Czym były one spowodowane

O tym się mówi: Beneficjenci programu 500 plus powinni pamiętać o bardzo ważnych terminach! To od nich zależy czy i kiedy świadczenie zostanie ponownie przyznane