Nie ulega żadnej wątpliwości, że przedświąteczny czas jest bardzo trudny dla pracowników sklepów. Świąteczna gorączka w jaką popadają klienci mocno daje się we znaki osobom zatrudnionym w sklepach.

Sieci handlowe docenią swoich pracowników!

Co więcej, obecna sytuacja w jakiej znalazł się cały świat, związana z pandemią koronawirusa sprawiła, że pracownicy muszą wkładać jeszcze więcej zaangażowania w swoją codzienną pracę niż dotychczas. Doszły im bowiem dodatkowe obowiązki takie jak np. liczenie liczby klientów w sklepie czy też pilnowanie przestrzegania zaleceń sanepidu.

Jak informuje portal Biznes Info, niektóre sieci handlowe stanęły jednak na wysokości zadania i postanowiły docenić swoich pracowników. Warto tutaj wymienić np. Jeronimo Martins Polska. Właściciel sieci Biedronka postanowił bowiem umożliwić swoim pracownikom skorzystanie z rabatu wynoszącego 1000 złotych, który mogą przeznaczyć na zakupy w placówkach sieci.

Bardzo wartościowy gest!

Jednak Biedronka nie jest jedyną siecią, która postanowiła wprowadzić specjalne oferty dla swoich pracowników. Jak się okazuje, podobne kroki podjęła grupa Schwarz, do której należą sklepy Kaufland oraz Lidl.

Pracownicy wymienionych sklepów otrzymają bowiem bony na 700 złotych! Według obliczeń z bonów tych skorzysta około 39 tysięcy pracowników sieci.

Na podobny prezent gwiazdkowy mogą liczyć także pracownicy zatrudnieni w sklepach oraz centrach dystrybucji sieci Netto. Otrzymają bowiem oni bony na 500 złotych!

Jak informował portal "Życie": NAJNOWSZE INFORMACJE O STANIE ZDROWIA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO. CZY BYŁEMU PREZYDENTOWI UDAŁO SIĘ POKONAĆ KORONAWIRUSA

Przypomnij sobie: CZY W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ ZNÓW SZYKUJE SIĘ SKANDAL? BYŁA PARTNERKA JEDNEGO Z SYNÓW KRÓLOWEJ ELŻBIETY II OPOWIEDZIAŁA O ICH ZWIĄZKU

Portal "Życie" pisał również: 45-LATEK BYŁ CIEKAW, CZY Z JAJ KUPIONYCH W SUPERMARKECIE MOŻE WYKLUĆ SIĘ PISKLĘ. WYNIK JEGO EKSPERYMENTU WZRUSZA DO ŁEZ

O tym się mówi w Polsce: WYSOKOŚĆ RACHUNKÓW ZA PRĄD W 2021 ROKU NIE USZCZUPLI PORTFELA RAZ, A DWA RAZY! KONSUMENCI MUSZĄ MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI. NASZE FINANSE UCIERPIĄ