Biedronka to jedna z największych sieci sklepów działająca w naszym kraju. Nie da się ukryć, że sieć doskonale wie, jak zadbać o swoich klientów. Nieustannie organizowane są różnorodne akcje promocyjne, a dodatkowo klienci zawsze mogą liczyć na korzystne promocje!

Promocja dobiega końca!

Jak informuje portal Biznes Info, w najbliższą sobotę dobiegnie końca jedna z najpopularniejszych akcji Biedronki dedykowana dla najmłodszych klientów sieci! 5 grudnia zakończy się bowiem akcja Gang Fajniaków!

W ramach akcji klienci za każde wydane 50 zł otrzymywali naklejkę, a 60 naklejek uprawniało do odbioru jednak spośród dziesięciu maskotek! Można było wybrać między innymi Pieska Piotrusia, Słońce Sonię czy Kroplę Ksenię.

Warto się pośpieszyć!

Podczas trwania akcji możliwe było także zakupienie zabawki bez posiadania naklejek. Maskotka poza akcją promocyjną kosztowała 39,99 zł!

Klienci mogli zbierać naklejki aż do 21 listopada, a do 5 grudnia mają czas, aby wymienić je na ulubione maskotki. Należy się spieszyć, bowiem zabawki rozchodzą się jak świeże bułeczki! Sprawdźcie, czy nie macie w porfelu zapomnianych naklejek, które można wymienić na pluszaka!

Nie ulega żadnej wątpliwości, że Biedronka jest już nieodłącznym elementem historii naszego kraju. Sieć rozpoczęła swoją działalność 25 lat temu i od tej pory nieustannie towarzyszy Polakom. Według statystyk prowadzonych przez dyrektora sieci – Luisa Araujo, codziennie sklepy Biedronka odwiedzane są przez około 4 miliony Polaków! To niesamowity sukces!

Jak informował portal "Życie": PRAWDZIWIE ZATRWAŻAJĄCA SYTUACJA POGOTOWIA WARSZAWSKIEGO. SPORZĄDZONO SZCZEGÓŁOWE STATYSTYKI DOTYCZĄCE KORONAWIRUSA W LICZBACH. TE DANE SĄ WRĘCZ NIE DO WIARY

Przypomnij sobie: WIELKA AKCJA NA RZECZ BEZDOMNYCH ZAKOŃCZONA SUKCESEM! SETKI OSÓB NIE MIAŁO MIEJSCA DO SPANIA. Z POMOCĄ PRZYSZLI WOLONTARIUSZE, WYKORZYSTUJĄC PARKING

Portal "Życie" pisał również: GAZ UŻYTY W ZAKONIE W JEDNYM Z MIAST W POLSCE? NIEBYWAŁE WYDARZENIA W ZGROMADZENIU SALEZJANÓW! POLICJĘ DO ZDUMIEWAJĄCEJ SYTUACJI WEZWAŁ JEDEN Z KSIĘŻY