"Pomponik" podaje, że dziennikarka Małgorzata Ohme straciła jedną z najbliższych jej osób. Ciężko chora mama celebrytki zmarła.

Małgorzata Ohme w żałobie

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Gosia Ohme (@gosiaohme)

Prezenterka "Dzień Dobry TVN", która jakiś czas temu, wraz z resztą krzyczących kobiet, postulowała wraz ze swoją 14-letnią córką za możliwością abortowania dzieci. Jej ciężko chora mama, od dawna zmagała się z cierpieniem i bólem fizycznym, jednak jako silna kobieta - tak ją postrzegała córka Małgorzata - nie poddawała się ograniczeniom i do końca swoich dni walczyła o jak największą samodzielność. Dość osobliwie brzmi wypowiedź Małgorzaty Ohme o tym, jak jej mama dostrzegała życie, wobec przyłączenia się do postulatów kobiet z błyskawicą na czole.

Widzę ją pochyloną, jak popycha rękoma wózek, na którym zazwyczaj siedzi. Wiem, że każdy ruch sprawia jej spory wysiłek. Wiem też, że tak jak ja nie lubi pomocy, a słabość jest intruzem, którego trzeba za wszelką cenę pokonać. Chce też żyć, bo życie było dla nas zawsze pięknym darem.

Nic dziwnego, że o samodzielność zwykle walczą kobiety, które z jakiegoś powodu wiedzą, że muszą być silne i zależne od jak najmniejszej ilości ludzi. Ktoś kiedyś powiedział, że przy prawdziwym mężczyźnie kobieta nie musi być silna i umieć wbijać gwoździ w ścianę - chyba, że bardzo chce. Niestety poprzednie pokolenia ludzi nauczyły się, że nalezy być silnym niezależnie od płci, dlatego nasze matki i babki były i są ostrymi jak brzydwa, ciepłymi jak kołderka i mądrymi jak sowa osobami.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Gosia Ohme (@gosiaohme)

Czy współcześnie żyjące seniorki starają się być silne z przyzwyczajenia po poprzednim systemie, czy zwyczajnie widzą, że bardzo się im to przyda?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Gosia Ohme (@gosiaohme)

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: ZUS wznawia wysyłanie ubezpieczonych na rehabilitacje. Które sanatoria znalazły się na liście i jakie warunki trzeba spełnić, by pojechać

Zerknij tutaj: Dobra wiadomość dla seniorów. Ministerstwo Zdrowia już postanowiło o sporych zmianach w programie darmowe leki 75+. O co chodzi

Nie przegap: https://zycie.news/polska/21432-stary-dowod-osobisty-trzymany-do-dzis-na-dnie-szuflady-moze-okazac-sie-cenny-wystarczy-spelnic-pewien-warunek